Strona główna » Klub Alibi zakończył działalność. Co z koncertem Triptykon i gośćmi we Wrocławiu?
NEWSY WYDARZENIA

Klub Alibi zakończył działalność. Co z koncertem Triptykon i gośćmi we Wrocławiu?

Jak informowaliśmy tuż przed nowym rokiem, wrocławski klub “Alibi” mieszczący się przy ul. Grunwaldzkiej, z dniem 1 stycznia przestał istnieć. Zarząd Alibi postanowił uhonorować to wydarzenie imprezą sylwestrową, gdyż to właśnie 19 lat temu, dokładnie 31 grudnia 1997 klub został oficjalnie otwarty.

Klub słynął ze sporej ilości koncertów w danym roku, my znamy go głównie z występów kapel metalowych. Wielu zastanawia się co dalej? Tego nie wie na razie nikt, kto nie jest związany bezpośrednio z byłym Alibi. Choć wielu snuje, że miejsce pozostanie, a zmieni się tylko nazwa i właściciel. Na chwilę obecną nie ma co gdybać i czekać na rozwój wydarzeń.

Warto dodać, że najbliższy koncert Triptykon, Secrets of the Moon, Blaze of Perdition oraz Mord’A’Stigmata według zapewnień organizatora Knock Out Productions odbędzie się w nowym klubie. Jak informuje agencja, jej drzwi mają otworzyć się pod koniec lutego. Poniżej uspokajająca, choć tajemnicza treść z facebookowego profilu KOP poniżej:

W związku z licznymi pytaniami względem koncertu, który planowo miał się odbyć w Alibi. Koncert odbędzie się w nowym klubie, który otwiera się pod koniec lutego. W przyszłym tygodniu ma wyjść pierwsza informacja dotycząca nowego miejsca a my obiecaliśmy nie psuć niespodzianki, więc tylko tyle możemy na razie powiedzieć. W każdym razie proszę się nie martwić, lada dzień będzie wiadomo co i jak a koncert na pewno się odbędzie. Nowe miejsce jest bardzo obiecujące, więc każdy powinien być zadowolony.Podobne artykuły

Marilyn Manson opublikował nowy singiel – “KILL4ME”

Agata Laszuk

Fernando Ribeiro (Moonspell) o albumie “1755” w kontekście języka

Dominika Kudła

Trivium: “Kiedy nagrywamy album, chcemy, by było to ważne wydarzenie” (wywiad)

Agata Laszuk

Bölzer i Untervoid dołączają do składu Merry Christless 2018

Dominika Kudła

Rotting Christ w Polsce

Tomasz Koza

Erik Danielsson o nowej płycie Watain “Trident Wolf Eclipse” (wywiad)

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!