NEWSY WYDARZENIA

Udo Dirkschneider wraca do Polski

6 listopada Progresja zaprasza ponownie na koncert legendy metalu – Udo Dirkschneidera, który wystąpi z utworami grupy Accept, ale i z nową set listą.

W marcu 2016 roku Progresja miała ogromną przyjemność gościć na swojej scenie Udo Dirkschneidera. Koncert odbył się w ramach trasy “Farwell to Accept”.

Nadal sprawi mi ogromna frajdę granie tych piosnek na żywo – mówił Udo o trasie, która miała być jego pożegnaniem z repertuarem legendarnego zespołu ACCEPT – Oczywiście, jest to duża część mojego życia, jednak przychodzi moment w życiu, gdy trzeba zamknąć pewien rozdział. Było wiele spekulacji i plotek dotyczących ACCEPT. Dlatego też postanowiłem wydać muzyczny manifest tą trasą, dając tym samym, fanom możliwość posłuchania starych piosenek, w pełnym wymiarze czasowym.

Okazało się, że gwiazda metalu, głos ponadczasowych kawałków takich jak “Metal Heart”, “Princess Of The Dawn” czy “Balls to the Wall” trafił w dziesiątkę. Cała trasa przyciągnęła tysiące fanów, a po jej zakończeniu wręcz żądano powrotu Udo i to w utworach Accept. Artysta nie kazał na siebie czekać. W tym roku wyruszy w jesienną trasę na której usłyszymy więcej utworów tej legendarnej kapeli, ale w ramach nowej setlisty.

Wciąż pozostaje wiele kawałków, których publiczność od lat nie słyszała na żywo, a fani wciąż o nie dopytują – mówi Udo Dirkschneider – zatem po prostu należy ruszyć z nimi w trasę.

Ponownie wokaliście towarzyszyć będą artyści z zespołu U.D.O.

Bilety do nabycia przez progresja.com i eventim.pl oraz w sieci sklepów Empik, Saturn, Media Markt. Ceny biletów: od 80 zł

Podobne artykuły

Posłuchaj kolejnego singla Korna z udziałem Coreya Taylora!

Kinga Parapura

Kadavar na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Mikael Åkerfeldt z Opeth o tym, jak zjarał się z Davem Mustainem

Lena Knapik

Pokręcone zmiany we Fleshgod Apocalypse

Agata Laszuk

Metalmania 2017: meet & greet z zespołami

Tomasz Koza

Jon Schaffer: “Potrzebowałem miejsca, w którym mógłbym się wyłączyć od reszty świata” (Wywiad)

Dominika Kudła

Zostaw komentarz