NEWSY

Korn zagra koncert w grze MMORPG

Wygląda na to, że koncerty w świecie gier komputerowych mają szansę stać się niebawem czymś powszechnym. Już na początku roku w popularnej produkcji Fortnite swój występ dał amerykański DJ Marshmello i zgromadził na ponad 10 milionów graczy. Teraz na muzyczny podbój gier AdventureQuest 3D rusza Korn.

Korn zagra koncert w AdventureQuest 3D

Korn zagra w cyfrowym świecie 20 sierpnia

AdventureQuest 3D dostępna jest za darmo na platformie Steam. Odpowiedzialny za grę Artix zapowiada, że jest to wielkie otwarcie przedsięwzięcia “Battle Concert Arena”, co sugeruje kolejne muzyczne występy, a może i nawet wirtualne pojedynki między kapelami.

“Wstęp” na wydarzenie jest darmowy, chociaż za wykupieniem specjalnego pakietu otworzy się możliwość przemienienia się podczas koncertu w potwora, zgarnięcie zbroi The Heavy Metal Mosh Pit, dodatków sygnowanych logiem Korn, a nawet wejście za kulisy. Oczywiście dalej chodzi o backstage w grze.

Korn w AdventureQuest 3D

Korn zaprezentuje w AdventureQuest 3D nową piosenkę

Od twórców gry wiemy, że podczas tego nietypowego wydarzenia kapela zagra niepublikowany dotąd utwór pochodzący z nowego wydawnictwa “The Nothing”. Płyta ukaże się 13 września nakładem Roadrunner Records. W sieci zadebiutował już singiel “You’ll Never Find Me”.

Źródło / Grafiki: artix.com/korn

Podobne artykuły

Hologramowy Dio zawita do Polski

Lena Knapik

Metal Hammer Festival 2017: znamy pełny skład

Tomasz Koza

Zobacz interaktywne, 360-stopniowe wideo od Slipknot

Lena Knapik

Wirtuozi gitary – Andy James i Angel Vivaldi na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

The Black Dahlia Murder w sierpniu na jedynym koncercie w Polsce

Dominika Kudła

Posłuchaj „Vanitas”, nowego albumu In Twilight’s Embrace

Tomasz Koza

Zostaw komentarz