Strona główna » Metal Hammer Festival 2017: Paradise Lost zagra u boku Marilyn Manson
NEWSY WYDARZENIA

Metal Hammer Festival 2017: Paradise Lost zagra u boku Marilyn Manson

Już 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej – Marilyn Manson! W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych – Zeal & Ardor.

Kolejną gwiazdą festiwalu będzie legendarna brytyjska formacja, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w metalowej muzyce nową jakość, pionierzy metalu gotyckiego i mariażu death metalowych dźwięków z doomowym ciężarem – Paradise Lost! Grupa na muzycznej scenie istnieje już od 1988 roku i praktycznie przez cały ten okres działała w stałym składzie (Nick Holmes – voc, Greg Mackintosh -g, Aaron Aedy -g, Steve Edmondson -b), jedyne zmiany w line – upie zespołu dotyczyły stanowiska perkusisty (obecnie Waltteri Väyrynen). W czerwcu 2015 roku ukazał się ostatni, czternasty już w dorobku studyjny album grupy, “The Plague Within”, płyta wyjątkowa poczynając od okładki, autorstwa polskiego znakomitego artysty, Zbigniewa M. Bielaka, po zawartość muzyczną. Na albumie, który spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem fanów i mediów, zespół śmiało sięga do swoich korzeni, a Holmes udowadnia, że mimo długiej przerwy nie zapomniał, jak się growluje. A już 21 lipca będzie można na żywo przekonać się o sile zarówno nowych, jak i klasycznych kompozycji Paradise Lost, zapraszamy!

Oprócz Marilyna Mansona, Paradise Lost oraz Zeal & Ardor na scenie pojawią się jeszcze inne zespoły, o których wkrótce poinformujemy! Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża – 375/ 395 zł
Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł
Płyta – 190/ 210 zł – WYPRZEDANE!

Podobne artykuły

Bruce Dickinson: “ludzie powinni być edukowani w temacie wartości muzyki”

Dominika Kudła

Triggerfinger na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

„Scream for me Sarajevo” – o historycznym koncercie wśród świszczących kul i spadających bomb

Agata Laszuk

PAIN na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Podwójna platyna dla nowego albumu Metalliki

Tomasz Koza

Kolor Życia! – Closterkeller zapowiada nowy kolorowy album i jesienną trasę koncertową.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!