Strona główna » Metallica w Polsce: pakiet VIP za 10.000 zł
NEWSY WYDARZENIA

Metallica w Polsce: pakiet VIP za 10.000 zł

Fani Metalliki doczekali się, zespół po raz kolejny zagra na polskiej ziemi. Dla przypomnienia, 16 marca – Metallica ogłosiła europejską część trasy WorldWired promującej ich nowy album “Hardwired… To Self-Destruct”. Trasa rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak. Koncert w Polsce odbędzie się 28 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna dla członków Legacy Met Club i rozpocznie się we wtorek, 21 marca o 10:00 rano, a przedsprzedaż biletów dla wszystkich członków Fifth Members rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 11:00. Bilety wejdą do ogólnej sprzedaży w piątek, 24 marca o godzinie 10:00.

Ceny Biletów:

* Trybuny dolne 440,00 PLN
* Trybuny górne 399,00 PLN
* Płyta 440,00 PLN
* Pakiety VIP 899 zł – 10,369 zł (dostępne tylko dla członków fanklubu)

Metallica w porozumieniu z CID Entertainment oferuje również trzy specjalne opcje, które pozwolą przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie, takie jak: bilety premium, możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowej wystawy “Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem. Szczegółowe informacje na temat pakietów dostępne na stronie cidentertainment.com. Bilety wejdą do ogólnej sprzedaży 24 marca o godzinie 10:00 na LiveNation.pl.

UWAGA:
Bilety na ten koncert są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Zmiana danych uczestnika koncertu będzie niemożliwa.Podobne artykuły

Immolation i Azarath na czterech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Brutal Assault 2017: Crowbar, Boris, Miss May I, Graveworm dołączają do składu festiwalu

Tomasz Koza

Ciężkie brzmienia niosące nadzieję – charytatywna składanka „The Dreadful Symphonies”

Agata Laszuk

Metallica opublikuje nowy singiel “Atlas, Rise!” w Halloween

Tomasz Koza

Obejrzyj teledysk We Sell The Dead do utworu “Pale And Perfect”

Lena Knapik

Wacław „Vogg” Kiełtyka dołącza do składu Machine Head

Bartłomiej Pasiak

2 komentarze

M 17 marca 2017 at 20:46
0

Judas Priest nie robią takiego szumu, chodź bogowie metalu są o głowę lepsi chwała im na wieki.

Odpowiedz
Dziady 18 marca 2017 at 08:52
0

Tylko SLAYER!!!!!

Odpowiedz

Zostaw komentarz