Strona główna » Metalmania 2017: ujawniono kolejnych wykonawców
NEWSY WYDARZENIA

Metalmania 2017: ujawniono kolejnych wykonawcówMetal Mind Productions informuje, że po dziewięcioletniej przerwie powraca jeden z największych metalowych festiwali w Europie Środkowo – Wschodniej, METALMANIA. Najnowsza, XXIII edycja tego kultowego festiwalu odbędzie się 22 kwietnia w katowickim Spodku, gdzie na dwóch scenach zaprezentuje się 24 wykonawców.

Wśród kilkunastu zespołów, które tego dnia pojawią się w Spodku, obok Moonspell, Sodom, Furii, Arcturus, Tygers of Pan Tang, Coroner, Obscure Sphinx, Impaled Nazarene, ThermiT i Entombed A.D. wystąpią także takie polskie formacje jak CETI i Animations. A wkrótce ogłoszeni zostaną kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na Metalmanii.

Najnowsza edycja Metalmanii będzie nie tylko jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale będzie to prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej. Festiwal pozostaje wierny swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 8 marca, 2008 roku w katowickim Spodku, a wystąpiły wtedy takie gwiazdy jak m.in. Megadeth, The Dillinger Escape Plan, Overkill czy Satyricon.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Loża – 355 PLN
Sektory czerwone H, J – 260 PLN
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 195 PLN
Sektory niebieskie od XI rzędu – 160 PLN
Płyta – 170 PLN

Podobne artykuły

Posłuchaj singla z nadchodzącej płyty Feared

Agata Laszuk

Kolor Życia! – Closterkeller zapowiada nowy kolorowy album i jesienną trasę koncertową.

Tomasz Koza

Rotting Christ również we Wrocławiu i Poznaniu

Tomasz Koza

Podwójna platyna dla nowego albumu Metalliki

Tomasz Koza

Najnowszy album Prophets of Rage już w sprzedaży

Tomasz Koza

Them Pulp Criminals zadebiutuje w Malignant Voices

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!