NEWSY

Metallica przekłada trasę z powodu odwyku Jamesa Hetfielda

Trasa koncertowa, która miała rozpocząć się 17 października 2019 roku, a zakończyć dwa tygodnie później nie odbędzie się w tym terminie. Muzycy poinformowali o tym swoich fanów w specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na ich mediach społecznościowych. Członkowie Metalliki nie mogą wyruszyć w zaplanowany tour, ponieważ James Hetfield musi przejść odwyk.

Oświadczenie muzyków Metalliki, Larsa, Kirka i Roba:

Z przykrością informujemy naszych fanów i przyjaciół, że musimy przełożyć naszą nadchodzącą trasę po Australii i Nowej Zelandii. Jak zapewne większość z was wie, nasz brat James zmaga się z uzależnieniem od wielu lat. Niestety, teraz musiał ponownie wziąć udział w programie leczenia, aby znów zacząć odzyskiwać zdrowie. W pełni zamierzamy dotrzeć do tej części świata, gdy tylko pozwoli na to zdrowie i harmonogram. Damy wam znać jak najszybciej. Po raz kolejny jesteśmy zdruzgotani, że tak wielu z was sprawiliśmy kłopot, szczególnie naszym najbardziej lojalnym fanom, którzy podróżują na duże odległości, aby doświadczyć naszych koncertów. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie dla Jamesa i, jak zawsze, dziękujemy za bycie częścią rodziny Metalliki.

Hetfield już raz przeszedł terapię odwykową w 2001 roku

Muzyk przez pewien czas utrzymywał się w czasie trzeźwości, ale niestety wrócił do nałogu. Głównym powodem przejścia lidera Metalliki terapii był strach o utracenie rodziny. Muzyk w 1997 roku ożenił się z Franceską Hetfield, z którą ma trójkę dzieci.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Pearl Jam na koncercie w Polsce w 2018 roku. Sprawdź szczegóły i ceny biletów

Tomasz Koza

Morbid Angel przyjedzie do Polski!

Tomasz Koza

Chris Cornell nie żyje

Tomasz Koza

Zostaw komentarz