Strona główna » Metalmania 2018 zapowiedziana!
NEWSY WYDARZENIA

Metalmania 2018 zapowiedziana!

 

Metal Mind Productions z radością informuje, że 7 kwietnia 2018 roku w katowickim Spodku odbędzie się kolejna, XXIV edycja Metalmanii! A już w środę, 19 lipca ogłoszony zostanie headliner Metalmanii 2018, podane zostaną także ceny biletów oraz wszelkie informacje na temat sprzedaży biletów.

Będzie to nie tylko jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 22 kwietnia br. w katowickim Spodku, a wystąpiły wtedy takie gwiazdy jak m.in. Samael, Coroner, Moonspell czy Sodom.

Informacja prasowa / Fot. Kara Rokita

Podobne artykuły

Frontman Kreator o terroryzmie

Lena Knapik

Powstaje komiks z członkami Rotting Christ w roli głównej

Agata Laszuk

Sepultura, Fit For An Autopsy, Goatwhore i Obscura już w marcu w Polsce!

Dominika Kudła

Niska sprzedaż nowego albumu nie martwi Suicide Silence

Lena Knapik

Venom Inc, Suffocation, Nervosa zagrają w marcu w Katowicach

Tomasz Koza

Leprous powraca do Polski

Tomasz Koza

1 komentarz

marti9904 14 lipca 2017 at 15:40
0

I to jest wiadomość rewelacyjna. Wprawdzie byłem prawie pewien, że po udanej reaktywacji Metalmanii chyba tylko szaleniec nie zrobiłby kolejnego kroku, ale wiadomo… Różne rzeczy się dzieją. Tak więc Panie i Panowie 🙂 Widzimy się w Spodku ponownie. Kto zagra? W sumie to tak jak ostatnio – każdy coś znajdzie, ale liczy się to coś, co wróciło po latach… Metalmania:))

Odpowiedz

Zostaw komentarz