NEWSY

Mystic Festival 2019: fan z Polski zbudował specjalny rower Sabaton
Grupa Sabaton ma bardzo liczną grupę na fanów na całym świecie. Tak samo jest w Polsce. Szwedzki zespół już w tym miesiącu wystąpi na głównej scenie Mystic Festival. Takiej okazji nie mógł przegapić Kamil Olejarski z Veles Cycles, który zainspirowany muzyką headlinera tegorocznej edycji stworzył unikalny rower, z którym pojawi się na imprezie. Muzycy będą zachwyceni, gdy otrzymają tak oryginalny podarunek. Warto dodać, że będzie to pierwszy tego typu rower na świecie. Wynik pracy Kamila potwierdza słowa, że „Polak potrafi”. Miejmy nadzieję, że taki prezent zachęci muzyków do jeszcze częstszego koncertowania w Polsce.

Kamil Olejarski opowiedział o początkach swojej pasji:

Od dziecka kocham rowery. Sama przygoda z customami zaczęła się, kiedy pierwszy raz zobaczyłem taki rower w internecie. Byłem ciekaw, jak się na takim czymś jeździ. Wziąłem spawarę i wyspawałem pierwszego potwora.

Kamil Olejarski

Oraz dlaczego wybrał właśnie Sabaton:

To jedna z moich ulubionych ekip. Niejednokrotnie natchnęli mnie na jakiś ciekawy projekt. Mam ustawioną playlistę, która wprowadza mnie w trans. Między innymi: „The Last Stand”, „Uprising”, „Inmate4859”, „Primo Victoria”, „Shiroyama”, „Resist and Bite”. Budowa roweru sprawiła, że jeszcze bardziej rozumiem przekaz zespołu.

Kamil Olejarski

Tak prezentuje się teaser projektu:

Tak muzycy Sabaton zareagowali na wieść o tym, że otrzymają taki rower:

Fot. Kadr z filmu; Mystic Festival

Podobne artykuły

Joey Jordison: „Nie dam się powstrzymać, kiedy stawką jest muzyka”

Agata Laszuk

Posłuchaj nowego singla Atrocity “Masters Of Darkness”

Agata Laszuk

Andrzej Nowak wydał krótkie oświadczenie, a “TSA Michalski Niekrasz Kapłon” odpowiada

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz