Image default
NEWSY WIDEO WYWIADY

Nocny Kochanek: moda, która nigdy nie przeminie (wywiad)

„Hewi metalowa” grupa Nocny Kochanek nie zwalnia tempa i zapowiada następcę “Zdrajców Metalu”! Natomiast 1 grudnia w ERGO ARENIE zagra jako support przed legendarnym zespołem Scorpions!

Fakt ogłoszenia Nocnego Kochanka jako supportu zespołu Scorpions wywołał sporo dyskusji i skrajnych opinii. Sami muzycy przyznają, że już nie mogą się doczekać swojego występu.

“Do tego koncertu podchodzę bardzo emocjonalnie, ponieważ Scorpions, to ulubiony zespół mojej mamy. Jak byłem dzieckiem, to często Scorpionsi lecieli w radiu u mnie w domu, więc możliwość zagrania przed legendą, to dla mnie bardzo ekscytujące wydarzenie.” – komentuje Ojciec Arkadiusz, gitarzysta i założyciel zespołu.

“Wyglądamy na stonowanych ale wewnątrz bardzo się cieszymy, bo Scorpionsi to nasi idole, szczególnie z czasu dzieciństwa. I jakby nie było, jest to taki zespół, który dał podwaliny pod cięższe granie.” – dodaje Krzysiek Sokołowski, wokalista zespołu.


↘ Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu, w którym dowiemy się, kiedy należy się spodziewać następcy “Zdrajców Metalu”, jak długa potrwa moda na Nocnego Kochanka oraz czy planują ekspansję Chin.

Nocny Kochanek wystąpi przed koncertem Scorpions. Wydarzenie jest zaplanowane na 1 grudnia w hali ERGO ARENA. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

#mybrutal2018, czyli możliwość zobaczenia Brutal Assault od backstage’u

Dominika Kudła

Venom Inc, Suffocation, Nervosa zagrają w marcu w Katowicach

Tomasz Koza

Połowa składu Machine Head opuści zespół tuż po zakończeniu najbliższej trasy

Lena Knapik

Zostaw komentarz