Nocny Kochanek
Strona główna » Nocny Kochanek: moda, która nigdy nie przeminie (wywiad)
NEWSY WIDEO WYWIADY

Nocny Kochanek: moda, która nigdy nie przeminie (wywiad)

„Hewi metalowa” grupa Nocny Kochanek nie zwalnia tempa i zapowiada następcę “Zdrajców Metalu”! Natomiast 1 grudnia w ERGO ARENIE zagra jako support przed legendarnym zespołem Scorpions!

Fakt ogłoszenia Nocnego Kochanka jako supportu zespołu Scorpions wywołał sporo dyskusji i skrajnych opinii. Sami muzycy przyznają, że już nie mogą się doczekać swojego występu.

“Do tego koncertu podchodzę bardzo emocjonalnie, ponieważ Scorpions, to ulubiony zespół mojej mamy. Jak byłem dzieckiem, to często Scorpionsi lecieli w radiu u mnie w domu, więc możliwość zagrania przed legendą, to dla mnie bardzo ekscytujące wydarzenie.” – komentuje Ojciec Arkadiusz, gitarzysta i założyciel zespołu.

“Wyglądamy na stonowanych ale wewnątrz bardzo się cieszymy, bo Scorpionsi to nasi idole, szczególnie z czasu dzieciństwa. I jakby nie było, jest to taki zespół, który dał podwaliny pod cięższe granie.” – dodaje Krzysiek Sokołowski, wokalista zespołu.


↘ Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu, w którym dowiemy się, kiedy należy się spodziewać następcy “Zdrajców Metalu”, jak długa potrwa moda na Nocnego Kochanka oraz czy planują ekspansję Chin.

Nocny Kochanek wystąpi przed koncertem Scorpions. Wydarzenie jest zaplanowane na 1 grudnia w hali ERGO ARENA. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Shibalba i Devathorn zagrają w Warszawie

Tomasz Koza

Tak wyglądała Metalmania 2018. Relacja wideo przygotowana przez Metal Mind

Szymon Grzybowski

Dream Theater powróci z nowym albumem w 2019 roku

Dominika Kudła

Koncert Einara Selvika w Krakowie przeniesiony

Tomasz Koza

Bullet For My Valentine na Impact Festival 2018 w Krakowie

Tomasz Koza

Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed i Bloodbath w grudniu w Polsce w 2018

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!