Ozzy Osbourne 2018
Strona główna » Ozzy Osbourne i Elton John we wspólnym utworze!
NEWSY

Ozzy Osbourne i Elton John we wspólnym utworze!

Dwie legendy takie jak Ozzy Osbourne oraz Elton John razem w jednym utworze? Brzmi niemożliwie, a jednak! Muzycy pracują razem nad wspólną kompozycją! Taką informację podała niedawno Sharon Osbourne.

Żona wokalisty wystąpiła bowiem w programie “The Talk”, w którym porozmawiała między innymi o nadchodzącej płycie swojego męża oraz o jego stanie zdrowotnym. Sharon zapewniła podczas rozmowy, że Ozzy ma się obecnie dobrze i czeka już na powrót do koncertowania. Dodała także, iż jej mąż tworzy aktualnie piosenkę z Eltonem Johnem. Nie wiadomo jeszcze czy utwór trafi na najnowszy krążek Ozzy’ego, czy może jest przygotowywany na jakąś inną okazję. Tak czy siak, warto czekać!

Ozzy Osbourne – nowy album już za pasem!

Przypomnieć warto, że na przełom stycznia i lutego bieżącego roku zaplanowana została premiera najnowszej płyty Ozzy’ego – “Ordinary Man”. Na chwilę obecną nie wiemy jednak w dalszym ciągu za dużo o płycie. Jedyne czego możemy być pewni, to to, że na wydawnictwie znajdziemy utwory “Under The Graveyard” oraz “Straight To Hell”, które promują krążek.

Goście na nowym albumie Ozyy’ego Osbourne’a

Wiemy również, że na “Ordinary Man” oprócz Ozzy’ego rzecz jasna, usłyszeć będziemy mogli także partie kilku zaproszonych gości. Do tej pory, Osbourne pochwalił się już informacją, że w pracy nad płytą pomagali mu Chad Smith z Red Hot Chilli Peppers oraz Duff McKagan i Slash z Guns N’ Roses. Czas pokaże kogo jeszcze zdecydował się zaprosić do współpracy Książę Ciemności.

Fot. Materiały promocyjne

Źródło: https://www.metalsucks.net/2020/01/07/ozzy-osbourne-is-working-on-a-new-song-with-elton-john/

Podobne artykuły

Belphegor, Possessed i Absu już w grudniu zagrają we Wrocławiu

Tomasz Koza

Metalmania dokładnie za miesiąc. Kwietniowy nr “MetalHammer” już w sprzedaży.

Tomasz Koza

Metallica – za kulisami “Moth Into Flame”

Lena Knapik

Zmarł Bernie Tormé, gitarzysta m.in. Ozzy’ego Osbourne’a. Miał 66 lat

Bartłomiej Pasiak

Sacred Reich rozstało się z perkusistą

Dominika Kudła

Nowy album Soulfly na początku 2018 roku

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!