NEWSY

Ozzy Osbourne podał daty przełożonych koncertów w Europie

Niestety nic nie zmieniło się w kwestii polskiego koncertu wokalisty. Jak go nie było, tak nie ma. Podczas zbliżającej się trasy koncertowej, która będzie trwała od końca stycznia do marca 2020 roku, Ozzy odwiedzi kilkanaście miast rozsianych po całej Europie. Całość rozpocznie się 31 stycznia koncertem w Nottingham, a zakończy 16 marca występem w szwajcarskim Zurychu. Podczas trasy towarzyszyć mu będą, równie znani, koledzy z Judas Priest. Przypomnijmy, że Osbourne odwołał wszystkie koncerty w 2019 roku przez szereg chorób i kontuzji, których się nabawił. Przyszłoroczna trasa będzie składała się z przełożonych koncertów, które pierwotnie miały odbyć się w tym roku.

Książę Ciemności, Ozzy Osbourne dziękuje za wyrozumiałość i zaprasza na koncerty:

Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu do Europy na te koncerty. Dziękuję wszystkim fanom za pozostanie przy mnie i czekanie na ogłoszenie nowych dat. Nie mogę się doczekać, aby Was zobaczyć w przyszłym roku.

Ozzy Osbourne

Jego syn, Jack Osbourne ostatnio skomentował stan zdrowia ojca:

Potknął się o but, gdy wracał do łóżka po tym, jak poszedł się wysikać. Ale i tak jest coraz lepiej. Powraca do swojego upierdliwego bycia sobą, co zawsze jest dobrym znakiem. Kiedy skarży się na przyziemne rzeczy, wiem, że jest dobrze. Tak, wrócił do normalności.

Jack Osbourne

Ozzy podał również przełożone daty koncertów w Ameryce Północnej. Muzyk ostatni raz odwiedził Polskę w czerwcu 2018 roku. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele razy usłyszymy słowa „God Bless You All” z jego ust w naszym kraju.

Fot. Materiały promocyjne

Zostaw komentarz