WIDEO

Black Label Society publikuje teledysk do piosenki z debiutanckiego albumu

Tańczące krowy i żółwie, lizaki i dinozaury – to wszystko zobaczymy w nowym programie dla dzieci pt. nowy teledysk Black Label Society. Takie ciekawe rzeczy możemy zobaczyć w nowym klipie zespołu do piosenki „Bored To Tears”, która pochodzi z debiutanckiego albumu amerykańskiej grupy pt. „Sonic Brew” z 1999 roku. Wideo pojawiło się z okazji 20. rocznicy wydania tego longplay’a. Całość wyreżyserował częsty współpracownik Zakka Wylde’a i spółki – Justin Reich. Wcześniej muzycy zaprezentowali inny utwór w odświeżonej wersji, a był to „A Spoke in the Wheel” zagrany w wersji unplugged. 17 maja 2019 roku ukaże się reedycja debiutu BLS pt. „Sonic Brew 20th Anniversary Blend 5.99 – 5.19”.

Lider zespołu opowiada o teledysku:

Przy pracy nad nowym, bardzo kalorycznym teledyskiem od Black Label Society, powiedziałem wielkiemu Justinowi Reichowi, że chcę zrobić film w mocnym i ekscytującym stylu Clinta Eastwooda i Charlesa Bronsona. Po obejrzeniu teledysku doszedłem do wniosku, że pan Reich nie wie, kim są te legendarne ikony filmowe, albo pomylił ich z dwoma innymi aktorami o imionach Clint Eastwood i Charles Bronson. Za każdym razem, gdy oglądam ten film, jestem bardziej zdezorientowany niż podczas poprzedniego oglądania.

Ozzy Osbourne

Muzycy ogłosili również trasę koncertową „20 Years Of Sonic Brewtality Tour”, podczas której odwiedzą sale widowiskowe w Ameryce Północnej. Zespół również wystąpi na kilku festiwalach muzycznych. W zeszłym roku BLS odwiedziło Polskę dwukrotnie za sprawą koncertów w Warszawie i Krakowie. Zakk Wylde wystąpił również podczas czerwcowego koncertu Ozzy’ego Osbourne’a w krakowskiej Tauron Arenie.


Podobne artykuły

Primordial prezentuje teledysk do utworu “Exile Amongst the Ruins”

Lena Knapik

Rammstein powraca po 10 latach z nowym teledyskiem i utworem “Deutschland”

Dominika Kudła

Premiera nowego utworu THAW

Tomasz Koza

Zostaw komentarz