NEWSY

Perkusista Slipknot pozywa resztę zespołu. Chodzi o pieniądze

Według portalu The Blast obecny perkusista Slipknot, Chris Fehn, złożył pozew przeciwko swoim kolegom z zespołu. Muzyk uważa, że środki zarobione przez kapelę nie są sprawiedliwie dzielone.

Z pozwu Fehna wynika, iż pieniądze zarobione na trasach i z merchu zgarnia jedna firma, która później dzieli zyski i wypłaca środki poszczególnym członkom zespołu. Perkusista przyznał jednak, że niedawno odkrył paskudną rzecz – reszta załogi zawiązała inne spółki w różnych stanach, które również pobierają honoraria za pracę całego zespołu.

Fehn mówi, że nie wiedział o pozostałych firmach i nigdy nie otrzymał od nich ani grosza. O podejrzane transakcje oskarża przede wszystkim Shawna Crahana oraz Corey’a Taylora.

Na swoim Twitterze Taylor zdążył już skomentować sytuację. Wokalista napisał:

Dzisiaj przeczytacie mnóstwo bzdur. To wszystko, co powiem. TYLKO POCZEKAJCIE, AŻ PRAWDA WYJDZIE NA JAW. Long Live The Knot.

Nie wiadomo jednak, jak interpretować słowa Taylora – czy cały news nie jest prawdziwy, czy to Fehn myli się w swoich twierdzeniach co do niesprawiedliwego podziału zysków.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Enslaved: Cały album „Frost” po raz pierwszy na żywo

Agata Laszuk

Tomas Lindberg: „Kiedy Anders oznajmił, że nie wraca, było to dla nas ulgą”

Agata Laszuk

Alex Lifeson (Rush): “Po ponad czterdziestu latach czujemy, że już wystarczy”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz