WIDEO

Hellyeah: teledysk do nowego utworu “333”

Wczoraj swoją premierę miał długo wyczekiwany przez fanów Hellyeah utwór „333”. Ścieżka pochodzi z ostatniego albumu zawierającego wkład zmarłego w ubiegłym roku perkusisty, Vinniego Paula.

Prace nad teledyskiem do utworu częściowo miały miejsce na nowojorskim Brooklynie 1 marca tego roku. Sama płyta, choć jej tytuł nadal pozostaje tajemnicą, ma się ukazać latem tego roku w barwach Seven Eleven Music Group. Materiał, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich krążków, został zarejestrowany w The Hideout Recording Studios w Las Vegas. Nad produkcją utworów czuwał Kevin Churko (Ozzy Osbourne, Apocalyptica).

Chad Grey, wokalista Hellyeah, komentuje:

To Vinnie wpadł na pomysł „333”. Wielu ludzi może myśleć o nim jako o tylko perkusiście. Ale faktem jest, że był kimś więcej niż zajebistym perkusistą. Rozumiał na czym polega produkcja, jak pracować nad kompozycjami. Miał swój spory udział w pisaniu utworów. Ten utwór jest jego dzieckiem; należy do niego i od niego pochodzi. Niestety do napisania słów byłem gotów zabrać się dopiero po jego śmierci. Uczucia, jakie odnajdziecie w tekście, są tożsame z uczuciami większości fanów metalu. Bycie traktowanym jak wyrzutek i ocenianym na podstawie tego, co na zewnątrz. Ten utwór jest przypomnieniem, że każdy z nas zawsze odnajdzie swoje miejsce w metalowej społeczności.

Uwielbiam “333” i to, co sobą reprezentuje. Bycie w połowie złym, co stanowiło zarówno część Dimebaga jak i Vinniego, zanim Hellyeah się jeszcze uformowało. I co stało się także częścią samego zespołu. Jednocześnie Dime i Vinnie nauczyli mnie, jak podchodzić do ludzi z akceptacją, szacunkiem i pokorą.

Chad Grey

Źródło: blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Samael przedstawia nowy utwór i teledysk

Agata Laszuk

Mark Morton udostępnia teledysk do utworu nagranego z Chesterem Benningtonem

Lena Knapik

Świeży teledysk do utworu z nadchodzącej płyty Battle Beast

Lena Knapik

Zostaw komentarz