Behemoth 2018
Strona główna » Polsat o nowym teledysku Behemotha do utworu “Rom 5:8”
NEWSY

Polsat o nowym teledysku Behemotha do utworu “Rom 5:8”

Już w tym miesiącu ukaże się “I Loved You At Your Darkest Tour Edition”, czyli rozszerzona edycja dobrze znanego nam albumu od Behemoth. Z tej okazji do sieci trafił klip do utworu “Rom 5:8” pochodzący z “I Loved You At Your Darkest” z 2018 roku, którego recenzję przeczytacie na MetalNews.pl.

Za realizację klipu, który można obejrzeć na YouTube w wersji nieocenzurowanej – https://youtu.be/Uz5hTiDY48E odpowiada Grupa 13, która od dłuższego czasu współpracuje z kapelą. O samym obrazie napisał na swojej stronie PolsatNews.pl – http://bit.ly/2QWEeih.

Ostatnia płyta Behemoth z dodatkami

“I Loved You At Your Darkest Tour Edition” będzie zawierać, oprócz materiału podstawowego, sesję nagraną w BBC Radio 1, nową okładkę zaprojektowaną przez Nicola Samori oraz dokument “Thou Darkest Art”.

Album z 2018 roku został bardzo dobrze przyjęty na całym świecie. Uplasował się w czołówce wielu metalowych zestawień płytowych.

I Loved You At Your Darkest Tour Edition

Behemoth i Slipknot ruszyli w trasę

Właśnie rozpoczęła się wspólna europejska trasa Behemoth i Slipknot, która nie ominie Polski. Obydwa zespoły wystąpią 6 lutego (czwartek) w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na wydarzenie jeszcze są dostępne na stronie organizatora.

Przypomnijmy, że to nie jedyna okazja, aby usłyszeć w tym roku Nergala na żywo. Wokalista wiosną rozpocznie cykl koncertów w Polsce wraz ze swoim projektem Me And That Man.

Fot. Grzegorz Gołębiowski

Podobne artykuły

Live Nation przejmuje Go Ahead

Lena Knapik

MetalPoodle: Co ma Beyoncé do Slayera?

Lena Knapik

Huragan w Gdańsku!

Tomasz Koza

Szczegóły nowego albumu Iced Earth

Lena Knapik

Edsel Dope dementuje informację o byciu nowym frontmanem Static-X

Lena Knapik

Corey Taylor zapowiada solowy album

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!