Blaze Bayley
Strona główna » Blaze Bayley (ex-Iron Maiden) zapowiada nową płytę na 2021 rok!
PŁYTY

Blaze Bayley (ex-Iron Maiden) zapowiada nową płytę na 2021 rok!

Byłego wokalistę Iron Maiden, Blaze’a Bayleya z całą pewnością nie można nazwać człowiekiem, który lubi się nudzić. Muzyk od 2016 roku wydał cztery pełnoprawne krążki, a już na przyszły rok zapowiada premierę nowego wydawnictwa z całkowicie premierowym materiałem!

21 marca 2021 roku odbędzie się premiera nowej płyty byłego wokalisty Iron Maiden

Taką informacją podzielił się sam Blaze za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Wokalista poinformował także, iż rozpoczął już proces tworzenia piosenek na nowy album. Pomaga mu w tym obecnie Chris Appleton, gitarzysta występujący w solowym zespole Bayleya od 2014 roku.

Nadchodzący krążek będzie już ósmym w historii solowej kariery Blaze’a. Na chwilę obecną, jego dyskografię zamyka wydany w 2018 roku album “The Redemption of William Black – Infinite Entanglement Part III”.

Inne nowości od Blaze’a Bayleya

Oprócz informacji odnośnie nowego albumu, muzyk podzielił się także z fanami wieściami, że w bieżącym roku czekać będzie na nich jeszcze sporo ekscytujących rzeczy.

Po pierwsze, w kwietniu na światło dzienne wyjdzie koncertówka “Live in Czech”, którą Blaze nagrał w czeskim klubie “Melodka”. Wydawnictwo zawierać będzie całość koncertu, który muzyk wraz z zespołem dał 28 września zeszłego roku w Brnie. Show było jednym z przystanków podczas trasy “Tour of the Eagle Spirit”.

Po drugie, we wrześniu spodziewać możemy się reedycji solowego albumu byłego wokalisty Iron Maiden “Tenth Dimensions”. Oryginalnie krążek miał swoją premierę w 2002 roku, a teraz wydany zostanie w nowym opakowaniu oraz z nową okładką.

Ponadto, album po raz pierwszy trafi na nośniki winylowe! Z tej okazji, podczas tegorocznej jesieni Blaze Bayley wraz z zespołem wyruszy w specjalną trasę koncertową, na której kapela wykonywać będzie “Tenth Dimensions” w całości.

Fot. Materiały promocyjne

Źródło: https://www.blabbermouth.net/news/blaze-bayley-to-release-new-studio-album-in-march-2021/

Podobne artykuły

Alice Cooper o nowym albumie: „To będzie coś, czego nigdy nie zrobiłem.”

Bartłomiej Pasiak

Lamb Of God wypuści specjalne wydanie „Ashes of the Wake” z okazji 15-lecia wydania

Bartłomiej Pasiak

Paradise Lost wkracza do studia

Lena Knapik

Hate zdradza szczegóły nadchodzącego albumu

Lena Knapik

Posłuchaj nowego albumu Azarath w całości!

Tomasz Koza

Nowy materiał Whalesong pt. “Gateway” już w drodze!

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!