Strona główna » Posłuchaj utworu z nowej płyty Cavalera Conspiracy
MUZYKA NEWSY PŁYTY

Posłuchaj utworu z nowej płyty Cavalera Conspiracy
Bracia Cavalera opublikowali w sieci piosenkę “Insane”, która otwiera czwarty w dorobku zespołu album zatytułowany “Psychosis”. Krążek ujrzy światło dzienne 17 listopada nakładem Napalm Records. Utwór dostępny jest na iTunes oraz Spotify.

Producentem płyty został wieloletni przyjaciel kapeli, Arthur Rizk. Większość materiału zarejestrowano w studiu w Phoenix w Arizonie. Max Cavalera o następcy “Pandemonium” z 2014 roku serwisowi Metal Wani powiedział:

“Album jest już praktycznie skończony. (…) Uwielbiam go. Jest na nim dziewięć utworów, w tym jeden z Justinem [Broadrickiem] z Godflesh, który stylem łączy Nailbomb, Godflesh i Cavalerę. Reszta jest czystym trashowym szaleństwem. Mastering zrobił parę dni temu Joel Grind z Toxic Holocaust. Myślę, że wiele ludzi będzie zaskoczona, kiedy go usłyszy. Jak dla mnie, to najlepszy album Cavalery i mój ulubiony.”

“Psychosis” brzmieniem ma przypominać fanom energię zawartą na albumach Sepultury “Beneath The Remains” oraz “Arise”. Warstwa liryczna płyty będzie natomiast mocno zróżnicowana. Jak mówi Max:

“To będzie trochę… mix. Będzie kilka rzeczy o tym, co się teraz dzieje. Będzie więc o terroryzmie w piosenkach “Impalement Execution”, “Terror Tactics” i “Excruciating”. Będzie trochę fantasy, jak w “Crom”, który jest ojcem Conana. To naprawdę zabawny utwór. Mamy piosenkę nazwaną “Insane” o aktualnym stanie świata, o Donaldzie Trumpie i o bombach w Anglii i Francji. Później jest instrumentalne “Psychosis”, które jest również nazwą krążka. Myślę, że odzwierciedla obecną sytuację ludzkości i świata. Kawałek jest bardzo szalony, ale żyjemy w obłąkanych czasach i na każdym kroku napotykamy szaleństwo.”

Cavalera - Conspiracy - PsychosisTracklista:

01. Insane
02. Terror Tactics
03. Impalement Execution
04. Spectral War
05. Crom
06. Hellfire
07. Judas Pariah
08. Psychosis
09. Excruciating

 

 

 

 

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Rotting Christ publikuje nowy utwór „Fire, God and Fear” z płyty “The Heretics”

Agata Laszuk

Chris Cornell nie żyje

Tomasz Koza

Amon Amarth łapie za topory

Lena Knapik

Piotr Luczyk odpowiada na oskarżenia Romana Kostrzewskiego w sprawie usuwania filmów

Bartłomiej Pasiak

Necrophagia po raz pierwszy w Polsce

Tomasz Koza

Avenged Sevenfold spotka się ze swoją wytwórnią w sądzie

Lena Knapik

Zostaw komentarz