NEWSY

W Ameryce powstał inspirowany Slipknotem dom strachu Slaughterhouse


Ciekawi, jak prezentuje się taka atrakcja? Znajdujący się w Des Moines w amerykańskim stanie Iowa dom strachu Slaughterhouse zdecydował się na współpracę z zespołem Slipknot i odwzorowanie w tegorocznej edycji miejsca żywcem wyrwanego z twórczości zespołu. Liczący sobie niemal 930 metrów kwadratowych obiekt oferuje – poza solidną dawką przerażenia serwowaną przez 40-50 aktorów – możliwość zakupienia związanych z grupą pamiątek, wzięcia udziału w specjalnych spotkaniach czy też przejścia przez nawiedzony obiekt u boku jednego z muzyków Slipknot.

Wszystkich tych atrakcji można doświadczyć niestety jedynie przez ograniczony czas – mianowicie przez cały październik, od czwartku do niedzieli jak i również w Halloween. Cena biletu wynosi 20 dolarów.


Jak mówił na konferencji prasowej Shawn Crahan, perkusista i współzałożyciel Slipknot:

Dawno nie robiliśmy nic wspólnie z Slaughterhouse – oczywiście oprócz grania koncertów, więc bardzo cieszymy się, że możemy wziąć w tym udział. (…). To będzie świetna zabawa – będzie strasznie i cholernie metalowo. (…) Sztuka na najwyższym poziomie!
Zapraszamy w nasze progi cały świat! Zwykle byłaby to dziwna rzecz do powiedzenia, ale… Nie uwierzylibyście, kto się tam pojawi. Mamy niezwykle wiernych fanów. Kiedy gramy trasy w Europie, są na każdym koncercie. (…)
W tym wszystkim chodzi o fanów – o wyjątkowe, niemalże osobiste przeżycie. To będzie wyjątkowy moment w ich i naszej historii – a także w naszej historii w Des Moines.

Więcej informacji znajdziecie na SlaughterhouseDM.com.

Źródło: Blabbermouth / Fot. Kadr z filmu

Podobne artykuły

Pożegnalna trasa Rhapsody

Lena Knapik

Ruszyła przedsprzedaż nowej książki “System Of A Down. Hipnotyczny krzyk”

Tomasz Koza

Satyricon: kolejny album mniej agresywny od poprzednich

Lena Knapik

Zostaw komentarz