Image default
MUZYKA

Nowy singiel zapowiadający album “Evolution” Disturbed


Disturbed ujawnił utwór “The Best Ones Lie”. Jest to trzeci singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo “Evolution”. Płyta ukaże się 19 października, a została nagrana tam, gdzie swoja poprzedniczka z 2015 roku, czyli w The Hideout Recording Studio w Las Vegas.

O nowym materiale w wywiadzie z United Rock Nations wokalista kapeli David Draiman powiedział:

Ze stylistycznego punktu widzenia piosenki takie jak “Are You Ready”, “Hold On To Memories” czy “Already Gone” powstały w post świecie “Sound Of Silence”. Czuliśmy się bardzo komfortowo, zmierzając w dowolnym kierunku, wybranym przez nas w danym momencie. Nie ma żadnych ograniczeń. Nie ma konkretnej definicji tego, kim jesteśmy. To nam daje nam pewność siebie do rozwinięcia skrzydeł. Rezultat tego słychać na albumie.

Wcześniej fani mieli okazję poznać “Are You Ready” oraz “A Reason To Fight”, do którego powstał teledysk w reżyserii Matta Mahurina, który współpracował również z Disturbed na planie nominowanego do Grammy klipu “The Sound Of Silence”.

Internet obiegła również inna sensacyjna wiadomość związana z zespołem. Draiman zdecydował się na porzucenie charakterystycznego piercingu w swoim podbródku. Jak stwierdził:

Był trochę upierdliwy. Czułem się dziwnie, nosząc się jak 45-letni dzieciak z Hot Topic [sieć sklepów specjalizująca się w sprzedaży alternatywnej odzieży i dodatków]. Po prostu czułem, że nadszedł ten czas.


Źródło: Blabbermouth / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Nowa płyta Blitzkrieg “Judge Not!” już w kwietniu

Lena Knapik

Nowy solowy album Zenka z Kabanos w całości za darmo

Tomasz Koza

Nowy teledysk do utworu z mini-albumu Epiki

Lena Knapik

Zostaw komentarz