Strona główna » Rammstein w Multikinie: zaproś najbliższą osobę na seans i wygraj bilety do kina
NEWSY WYDARZENIA

Rammstein w Multikinie: zaproś najbliższą osobę na seans i wygraj bilety do kina

Oto nowa emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. RAMMSTEIN: PARIS to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017.

Rammstein od zawsze znajdował się w über-lidze, jeśli chodzi o muzyków przywiązujących ogromną wagę nie tylko do brzmienia, ale także do prezentacji swojej energetycznej muzyki na żywo. Niemal niemożliwym jest zarejestrowanie tych ekscytujących chwil na filmie. Jak odtworzyć na ekranie chwile, w których muzyka oddziałuje na zmysły?

Zadaniu podołał szwedzki wizjoner Jonas Åkerlund – jego wyjątkowy „RAMMSTEIN: PARIS” zbliża się do ideału w kwestii przedstawiania muzyki na ekranie. Jego kreatywne podejście do zupełnie nowej scenicznej produkcji, którą Rammstein zaprezentował na paryskim koncercie w marcu 2012 roku, przeniósł tę formę sztuki na nowy poziom.

Ten efektowny i zaprezentowany w najwyższej jakości film koncertowy to wizualny majstersztyk i uczta dla zmysłów. To także dowód na to, że na żywo Rammstein są obecnie bezkonkurencyjni, a „RAMMSTEIN: PARIS” z miejsca staje na podium najlepszych filmów koncertowych świata.

„Rammstein: Paris” będzie można zobaczyć 23 marca 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz*, Elbląg*, Gdańsk*, Gdynia*, Jaworzno*, Katowice*, Lublin*, Łódź, Kraków*, Olsztyn*, Poznań 51, Rybnik*, Rzeszów*, Szczecin*, Warszawa Targówek*, Warszawa Ursynów*, Warszawa Złote Tarasy*, Wrocław Arkady, Zabrze*.

Ceny biletów:

Warszawa: 28 zł
Gdańsk, Łódź, Kraków, Poznań 51, Wrocław – Pasaż: 26 zł
Pozostałe kina: 24 zł

Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie multikino.pl.


KONKURS

Dzięki uprzejmości sieci Multikino, mamy dla Was do rozdania podwójne zaproszenia na każde miasto oznaczone gwiazdką (Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy są liczone jako jedno miasto). Zasady są następujące:

1. Udostępnij ten konkurs na swojej tablicy w serwisie Facebook oznaczając bliską osobę, którą chciałbyś zabrać na seans.

2. Pod umieszczonym postem zbierz co najmniej 15 polubień (im więcej tym lepiej).

3. Po spełnieniu powyższych warunków, prześlij do nas zrzut ekranu z wykonanym zadaniem. Twoje imię i nazwisko również musi być dla nas widoczne.

4. Zrzuty przesyłajcie na adres redakcja (małpa) metalnews.pl, w treści podaj imię i nazwisko Twoje oraz towarzysza, nazwę miasta, a w tytule wpisz “Konkurs – Rammstein”.

5. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy po jednej parze. Zakończenie 21 marca.

Podobne artykuły

Rotting Christ: Nowy album już na początku 2019

Agata Laszuk

Ensiferum i Ex Deo wspólnie na czterech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

British Lion (Steve Harris) w przyszłym tygodniu na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Venom Inc. już w październiku w Polsce

Tomasz Koza

Scorpions wrócą do Polski w 2018 roku

Tomasz Koza

Knock Out Productions zapowiada styczniowy koncert Amorphis, Soilwork, Jinjer i Nailed to Obscurity

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!