TRIPTYKON
Strona główna » Triptykon w przyszłym tygodniu na mini-trasie po Polsce. Sprawdź godzinową rozpiskę.
NEWSY WYDARZENIA

Triptykon w przyszłym tygodniu na mini-trasie po Polsce. Sprawdź godzinową rozpiskę.


fot. Ester Segarra

Knock Out Productions prezentuje mini trasę Triptykon. Szwajcarski kontynuator legendy Celtic Frost wystąpi 16 marca w krakowskim Kwadracie, 17 marca we wrocławskim Alibi (w związku, iż Alibi zamyka się, nowe miejsce zostanie podane później), 18 marca w warszawskiej Progresji i 19 marca w gdańskim B90. Szwajcarów wspierać będą: Secrets Of The Moon, Blaze Of Perdition oraz Mord’A’Stigmata.

TRIPTYKON (Szwajcaria) doom, black metal:
Celtic Frost nie ma i już nie będzie. Nawet oferta ponad 100 tys. euro za jeden występ na Wacken nie przekonała Szwajcarów, więc lepiej porzucić nadzieję. Ale na szczęście dla fanów Tom Warrior albo oficjalnie Thomas Gabriel Fischer, w 2008 roku tuż po swoim odejściu z legendy metalu w wielce niemiłych okolicznościach, stworzył zespół, w którym może kontynuować to, co przed laty rozpoczął w Hellhammer, a później kontynuował w Celtic Frost właśnie.

Triptykon szybko zdobył zaufanie i szacunek fanów kapitalnym debiutem “Eparistera Daimones” z 2010 roku, by zachwycić absolutnie wszystkich niesamowitą drugą płytą “Melana Chasmata” z 2014 roku. Obydwie opatrzone były fantastycznymi okładkami niezapomnianego surrealisty H.R. Gigera, któremu Tom przez lata asystował. Mistrzowskie połączenie doom metalu z elementami black metalu, skąpane w ciemności i nihilizmie, jakie znajdujemy w muzyce Triptykon, w Polsce ma wielu zwolenników.

Tom ze swoim zespołem gościł u nas parokrotnie i nigdy nie wyjeżdżał z Polski zawiedziony. Wzruszony? Owszem. Genialny ponurak z Zurychu o IQ znacznie wyższym od przeciętnej, otwarcie mówi, że jeden z najlepszych koncertów, jakie zagrał w karierze, to ten z 21 grudnia 2014 roku w nieistniejącej już krakowskiej Fabryce. Tym razem Triptykon przyjedzie do nas aż na cztery występy. Czy podczas tej mini trasy zagra kolejny niezapomniany koncert? Być może fani usłyszą coś z trzeciej płyty Triptykon, nad którą zespół właśnie pracuje.

SECRETS OF THE MOON (Niemcy) atmosferyczny metal, black metal, doom:
Mistrzów z Triptykon wesprze na żywo jedna z najbardziej zasłużonych ekip blackmetalowych zza naszej zachodniej granicy, która niedawno wspierała na europejskiej trasie naszego Behemotha, a którą na basie podczas koncertów wspiera nie kto inny, jak V.Santura z Triptykon. Jeżeli tym, co cenicie w muzyce na żywo jest klimat, koncertu Secrets Of The Moon przegapić Wam nie wolno. Istniejąca już ponad 20 lat załoga znakomicie buduje nastrój, wykorzystując do tego elementy atmosferycznego metalu, black metalu, wspierając się od czasu do czasu zwalistym doomowym riffem. Na słuchanych w spokoju, w zaciszu domowym płytach, muzyka kapeli z Dolnej Saksonii również robi wyjątkowe wrażenie. Nie wyłączając ostatniego albumu “Sun”, doskonale ocenionego w mediach, który kapela będzie promować podczas kilku koncertów w naszym kraju.

Kiedy: 17 marca (piątek) 2017
Gdzie: A2 – Centrum Koncertowe @ ul. Góralska 5
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Pozostałe koncerty:
Kiedy: 16 marca (czwartek) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 18 marca (sobota) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 19 marca (piątek) 2017
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Podobne artykuły

Obejrzyj teledysk Black Label Society do piosenki „A Love Unreal”

Agata Laszuk

Wielkie zjednoczenie Helloween na światowej trasie

Lena Knapik

Pearl Jam na koncercie w Polsce w 2018 roku. Sprawdź szczegóły i ceny biletów

Tomasz Koza

Dead Cross z klipem do “Church Of The Motherfuckers”

Lena Knapik

Behemoth wyruszy w trasę z Lamb of God i Slayer. Nergal zapowiada nową płytę.

Tomasz Koza

Huragan w Gdańsku!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!