NEWSY

Czy Rob Zombie wyreżyseruje remake „Dźwięków muzyki?

Rob Zombie to przede wszystkim uznany muzyk metalowy, ale nie tylko. Artysta jest również znany jako twórca komiksów, scenarzysta i reżyser filmowy. W swojej filmografii muzyk ma takie produkcje jak m.in. „Halloween”, „Halloween II”, „Bękarty diabła” czy „Dom 1000 trupów”.

W 2019 roku Rob Zombie powraca z kolejnym dziełem

Mowa tu o „3 from Hell”, które jest opatrzone intrygującym hasłem: „Zło powraca”. W widowisku zobaczymy m.in. Danny’ego Trejo, Billa Moseley’a, Sida Haiga oraz Sheri Moon Zombie (żonę Roba). Na oficjalnej premierze „3 from Hell” pojawili się m.in. Nergal, Nikki Sixx, Duff McKagan oraz Glenn Danzig.

Zombie reżyserem remake’u słynnych „Dźwięków muzyki”?

„Dźwięki muzyki” to kultowy film z 1965 roku w reżyserii Roberta Wise’a. Widowisko zdobyło w sumie 5 Oscarów, w tym statuetkę dla najlepszego filmu. W głównych rolach można było zobaczyć Julie Andrews oraz Christophera Plummera.

Aktor Ed Asner za pośrednictwem swojego Twittera poinformował, że chętnie zobaczyłby „Dźwięki muzyki” w wersji Roba Zombiego. Inne osoby proponowały muzykowi nakręcenie na nowo m.in. „Kevina samego w domu” czy „Wojowników” Waltera Hilla. Każda z tych propozycji brzmi wręcz absurdalnie, ale i tak pomysł Asnera wydaje się być najbardziej niespodziewany. Być może sam aktor byłby zainteresowany rolą w nowej wersji „Dźwięków muzyki”?

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Anathema Acoustic na dwóch koncertach w Polsce!

Tomasz Koza

TSA za kilka dni zagra w Gdańsku

Tomasz Koza

Zmarł Marcin “Valeo” Walenczykowski, gitarzysta Vesanii

Lena Knapik

Zostaw komentarz