Dead Cross
Strona główna » Tajemnicze aresztowanie członków Dead Cross
INNE NEWSY

Tajemnicze aresztowanie członków Dead Cross
Dwóch członków grupy Dead Cross, Justin Pearson oraz Michael Crain, zostali tymczasowo aresztowani w Houston (Texas) podczas trasy promującej debiutancki krążek zespołu. Informacja o zdarzeniu wypłynęła przez Dave’a Lombardo, który wrzucił na Instagram zdjęcie muzyków skutych kajdankami z podpisem “To się właśnie dzieje, nie jest dobrze”.

Cała sytuacja nie jest do końca jasna. Nie jest znany również powód zatrzymania. Na chwilę obecną zespół wydał krótkie oświadczenie:

Członkowie Dead Cross zostali tymczasowo umieszczeni w areszcie w Houston 15 sierpnia. Zespół, który właśnie wydał swój debiutancki album, jest aktualnie w trasie. Cały sprzęt został zatrzymany na czas inspekcji.
Muzycy za radą prawnika postanowili nie komentować sprawy. Więcej informacji przekażemy po postawieniu przez władze zarzutów.

W sieci pojawiają się już głosy mówiące o tym, że nic szczególnego się nie wydarzyło, a zdjęcie jest całkowicie ustawione, aby zrobić wokół wydarzenia trochę szumu. Dead Cross zapewnia, że reszta trasy upłynie według planu.

Debiutancka płyta zatytułowana po prostu”Dead Cross” ukazała się 4 sierpnia nakładem Ipecac Recordings. Producentem został Ross Robinson, który wcześniej współpracował m.in. z Sepulturą, Kornem czy Deftones.Źródło: metalsucks.net / fot. Dave Lombardo

Podobne artykuły

#evilmario, czyli perkusista Gojiry zabija członków Mastodon.

Lena Knapik

Ghost zapowiedział nowy, koncertowy album “Ceremony and Devotion”

Tomasz Koza

Metallica zapowiada powrót na scenę

Bartłomiej Pasiak

Ragnarok, Cvinger, Infinityum i Aeternum Vale na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Nicko McBrain: “należę do grupy staroświeckich, leniwych dupków, którzy zostali przy jednym bębnie”

Dominika Kudła

Billy Howerdel w paru słowach o “Eat the Elephant”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!