NEWSY WYDARZENIA

Vuur, zespół Anneke Van Giersbergen, wraca do Krakowa w lutym!

Iron Realm Productions oraz Knock Out Productions zapraszają na koncert zespołu Vuur, który wystąpi 17 lutego 2018 r. w krakowskim klubie Żaczek.

Założona przez Anneke van Giersbergen progresywna formacja Vuur zagrała w zeszłym tygodniu świetnie przyjęty koncert jako support przed Epicą w klubie Studio w Krakowie. A teraz, w lutym 2018 r. fani Anneke van Giersbergen będą mogli usłyszeć pełen set zespołu na trasie, gdzie Vuur będzie główną gwiazdą. Zespół promować będzie album ”In This Moment We Are Free – Cities”, który ukazał się 20 października br.

Anneke van Giersbergen tak mówi o przyszłorocznej trasie: Jesteśmy teraz w trasie Epicą i bardzo cieszymy się, że możemy występować w tak dużych klubach od razu po wydaniu naszej pierwszej płyty. Jednak co najmniej tak samo czekamy na luty przyszłego roku, gdy zagramy jako headliner. Na setliście przyszłorocznych koncertów znajdzie się materiał z naszej płyty, oraz kilka moich ulubionych kawałków z katalogu mojej muzycznej przeszłości.

Bilety w cenie 65 zł (w przedsprzedaży) i 75 zł (w dniu koncertu).

Sprzedaż internetowa: sklep.knockoutprod.net


↘ Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Batushka publikuje oświadczenie

Agata Laszuk

Black River powraca po 8 latach!

Dominika Kudła

Koncert Marduka w Rzeszowie odwołany!

Dominika Kudła

1 komentarz

Alicja 11 września 2018 at 16:50
0

Na pewno wybiorę się w luty do Krakowa na konecert zespółu Anneke Van Giersbergen. Już nie mogę doczekać się świetnej zabawy i udanego koncertu.

Odpowiedz

Zostaw komentarz