Strona główna » Występ Rammstein w Multikinie
NEWSY WYDARZENIA

Występ Rammstein w Multikinie

Oto nowa emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. “RAMMSTEIN: PARIS” to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017.

Rammstein od zawsze znajdował się w über-lidze, jeśli chodzi o muzyków przywiązujących ogromną wagę nie tylko do brzmienia, ale także do prezentacji swojej energetycznej muzyki na żywo. Niemal niemożliwym jest zarejestrowanie tych ekscytujących chwil na filmie. Jak odtworzyć na ekranie chwile, w których muzyka oddziałuje na zmysły?

Zadaniu podołał szwedzki wizjoner Jonas Åkerlund – jego wyjątkowy „RAMMSTEIN: PARIS” zbliża się do ideału w kwestii przedstawiania muzyki na ekranie. Jego kreatywne podejście do zupełnie nowej scenicznej produkcji, którą Rammstein zaprezentował na paryskim koncercie w marcu 2012 roku, przeniósł tę formę sztuki na nowy poziom.

Ten efektowny i zaprezentowany w najwyższej jakości film koncertowy to wizualny majstersztyk i uczta dla zmysłów.  To także dowód na to, że na żywo Rammstein są obecnie bezkonkurencyjni, a „RAMMSTEIN: PARIS” z miejsca staje na podium najlepszych filmów koncertowych świata.
Koncert w oryginalnej wersji językowej.

„Rammstein: Paris” będzie można zobaczyć 23 marca 2016
o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kraków, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze.

Ceny biletów:
– Warszawa: 28 zł
– Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław – Pasaż: 26 zł
– Pozostałe kina: 24 zł

Bilety na „Rammstein: Paris” w sprzedaży od 20 stycznia. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie multikino.pl.

Podobne artykuły

Wokalista Sepultury o warstwie lirycznej “Machine Messiah”

Lena Knapik

Przeczytaj fragment książki “System Of A Down. Hipnotyczny krzyk”

Tomasz Koza

Muzycy Iced Earth i Blind Guardian tworzą trzeci album projektu Demons & Wizards

Lena Knapik

Alissa White-Gluz: wyrzucenie z The Agonist było największą zdradą w moim życiu

Lena Knapik

Posłuchaj nowego singla Christ Agony

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!