NEWSY

Zakk Sabbath ponownie nagra debiutancką płytę Black Sabbath w 24h!
Grupa Zakk Sabbath, pod dowództwem Zakka Wylde’a ma na koncie tylko jedną koncertową epkę. Właśnie zapowiedzieli wydanie specjalnego albumu, na którym znajdą się wyłącznie utwory z debiutanckiego krążka Black Sabbath. Muzycy grupy zapowiedzieli, że utwory zostaną nagrane w duchu oryginału. Muzyka będzie nagrana bezpośrednio na dwucalową taśmę. Na celu mają skończyć wszystko w ciągu 24 godzin.

Jednak nie mam zbyt dobrej wiadomości dla osób, które chciały sobie postawić ten album na swojej półce. Nakład wynosi wyłącznie 500 egzemplarzy, i całkowicie został wyprzedany w preorderze. Całość zostanie uwieczniona przez ekipę filmową, i wydana na DVD, które będzie dołączone do płyty. Premiera „Black Sabbath” w wersji Zakka Wylde’a już 13 lutego 2020 roku, czyli w 50. Rocznicę wydania oryginału.

48 lat temu ukazał się debiutancki album Black Sabbath

Lider Zakk Sabbath opowiada o wydawnictwie:

Naszym celem jest wierne odtworzenie albumu w duchu oryginalnych nagrań. Nagramy to całkowicie w analogowym studiu, bezpośrednio na dwucalową taśmę w około 24 godziny. Ekipa filmowa udokumentuje ten proces, którego kulminacją będzie pojedynczy album i wydanie DVD ograniczone do zaledwie 500 kopii i dostarczone do nabywców 13 lutego 2020r.

Zakk wylde

Album będzie wydany pod nazwą „Vertigo”, i jak już wspominałem zostanie wydany 13 lutego przyszłego roku. Zakk Wylde ma wprawę w graniu piosenek Black Sabbath, ponieważ świetnie mu to wychodzi podczas koncertów u boku Ozzy’ego Osbourne’a.

Podobne artykuły

Muzycy Wardruna spotkają się z fanami

Tomasz Koza

Phil Campbell and the Bastard Sons: premiera nowego EP i klipu

Tomasz Koza

Morbid Angel odwołuje całą trasę po Europie

Tomasz Koza

Zostaw komentarz