Image default
NEWSY WIDEO

Zobacz “All is One” – film dokumentalny o zespole Orphaned Land


Od teraz “All is One” to nie tylko nazwa albumu Orphaned Land z 2013 roku, ale także tytuł godzinnego filmu dokumentalnego skupiającego się na tej izraelskiej grupie. Dokument został wyprodukowany przez niemiecki program “Rockpalast”. W sieci dostępna jest wersja angielskojęzyczna oraz angielskojęzyczna z niemieckimi napisami.

Filmowcy Ingo Schmoll i Conny Schiffbauer udali się do Izraela, aby podążać za kapelą i podejrzeć również codzienne życie jej członków.

Ich zdaniem:

W dokumencie próbujemy zabrać publiczność poza niekończące się dyskusje o konfliktach na Bliskim Wschodzie, biorąc do tego wszystkiego znacznie więcej ludzkiego podejścia.

Wokalista Orphaned Land, Kobi Farhi, dodaje:

Po raz pierwszy można zobaczyć przebłyski naszego codziennego, prywatnego, domowego życia. Oprócz tego wyznania na mój temat z czasów, kiedy byłem ekstremistą po wypraniu mózgu. Ten dokument to coś, co musicie zobaczyć!

Zespół podkreślił swego czasu, iż sama nazwa “All is One” (wszystko jest jednym). Odnosi się do poglądu wiążącego ze sobą trzy wielkie religie – chrześcijaństwo, islam oraz judaizm pochodzi z tego samego źródła.

26 stycznia tego roku nakładem Century Media ukazał się nowy album Orphaned Land zatytułowany “Unsung Prophets & Dead Messiahs”.

Wersja anglojęzyczna

Wersja anglojęzyczna z niemieckimi napisami

Źródło: teamrock.com / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Cro-Mags już 25 czerwca w Warszawie!

Agata Laszuk

Elvenking: Zapowiedź nowego albumu

Agata Laszuk

King Dude 29 listopada w Warszawie

Tomasz Koza

Zostaw komentarz