Strona główna » Corey Taylor ma już 26 piosenek na swój solowy album
PŁYTY

Corey Taylor ma już 26 piosenek na swój solowy album

Corey Taylor ostatnimi czasy z całą pewnością nie może narzekać na nudę. Wokalista wydał niedawno płytę ze Slipknotem zatytułowaną „We Are Not Your Kind”, odbył z tą grupą pierwszą część trasy koncertowej, a w międzyczasie dopieszczał jeszcze wydanie DVD od Stone Sour. Ponadto, Taylor jakiś czas temu rozpoczął tworzenie materiału na swój solowy krążek!

Taylor wyznał, że ma już gotowych 26 utworów!

Wokalista Slipknot i Stone Sour w wywiadzie dla “What Culture” odnośnie swojej solowej działalności oświadczył w rozmowie, że:

Fajnie było rozpocząć budowanie czegoś solowego. Mój samodzielny materiał definitywnie bazować będzie na muzyce rockowej, ale spotykać będzie się ona z wieloma innymi gatunkami. Znajdziecie tam zarówno mocniejsze rzeczy, jak i wielkie, epickie, gitarowe piosenki, przy których wszyscy będą śpiewali. Obecnie napisałem już 26 piosenek i nie jest to koniec

Corey Taylor

Biorąc pod uwagę ilość utworów, które Corey Taylor opracował na solowy album, można mieć nadzieję na wydawnictwo dwupłytowe. Jak będzie jednak w rzeczywistości? Tego dowiemy się w przyszłości, kiedy to muzyk podzieli się z nami większą ilością szczegółów odnośnie swojej solowej kariery. Na chwilę obecną, nie znamy bowiem nawet przybliżonej daty wydania solowego krążka Taylora.

Slipknot i Behemoth zagrają w Łodzi

Przypomnieć warto, że już na początku przyszłego roku, Corey Taylor ponownie wyruszy w trasę ze Slipknotem w ramach europejskiej części tournée, Slipknot zagra koncert również w Polsce! Zespół wystąpi już 6 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Gościem specjalnym będzie rodzimy Behemoth. Wejściówki na koncert w dalszym ciągu zakupić możecie na oficjalnej stronie LiveNation.

Nowe DVD Stone Sour

A już za niedługo, na rynku znajdziecie najnowsze DVD macierzystego zespołu Taylora – Stone Sour. Wydawnictwo o nazwie “Hello, You Bastards: Live in Reno” swoją premierę będzie miało 13 grudnia. Jak sama nazwa wskazuje, na płycie znajdziemy zapis koncertu, który grupa w ubiegłym roku dała w Reno. (koncert miał miejsce 5 października).

Wydawnictwo promuje obecnie koncertowa wersja utworu “Absolute Zero”.

Fot. Materiały promocyjne
Źródło: https://www.metalsucks.net/2019/11/19/corey-taylor-has-26-songs-written-for-solo-album/

Podobne artykuły

Satyricon przedstawia pierwszy singiel z “Deep calleth upon Deep”

Tomasz Koza

Ghost zapowiedział nowy, koncertowy album “Ceremony and Devotion”

Tomasz Koza

Gaahls Wyrd wyda debiutancki album pod skrzydłami Season of Mist

Lena Knapik

Wintersun prosi fanów o wsparcie

Lena Knapik

Above Aurora zapowiada nowy mini-album “Path to Ruin”

Agata Laszuk

Posłuchaj kolejnego utworu z nadchodzącego albumu Danzig

Lena Knapik

Zostaw komentarz