Eluveitie
Strona główna » Eluveitie wyda wyjątkową edycję albumu „Slania”
NEWSY PŁYTY

Eluveitie wyda wyjątkową edycję albumu „Slania”


15 lutego 2008 mało jeszcze wtedy znany, szwajcarski zespół folk metalowy Eluveitie wydał album, którego pojawienie się zostało obwołane jednym z przełomowych wydarzeń w karierze grupy – “Slania”.

Choć kapela ta szybko zmieniła status z działającej w podziemiu na odnoszącą międzynarodowe sukcesy, wywalczyli oni swoją drogę na szczyt nie szczędząc krwi, potu i łez. Pełne euforii reakcje, wyprzedane koncerty i nowo zyskany szacunek na całym świecie były nagrodami, na które członkowie Eluveitie zapracowali swoją ciężką pracą.

Zarówno w sercach zespołu, jak i fanów „Slania” wciąż stanowi ważny punkt w dyskografii Eluveitie. Z tego powodu kapela ogłosiła wydanie wyjątkowej edycji tego albumu z okazji dziesięciolecia jego pojawienia się na rynku.

16 listopada 2018 nakładem Nuclear Blast Records ukaże się „Slania – 10 years”.

Jak komentuje lider zespołu, Chrigel Glanzmann:

Jak ten czas leci… Trudno uwierzyć, że minęło już 10 lat, odkąd wydaliśmy tę płytę! Ostatnie dziesięciolecie było dla nas niesamowicie intensywne; przeprowadziło nas przez wiele prób i przyniosło nam wiele błogosławieństw, zaprowadziło nas w niezliczoną ilość miejsc na całym świecie. Przez wszystkie te lata towarzyszyły nam kawałki z tego albumu i wciąż gramy je na żywo! Jesteśmy dumni ze “Slanii” i jesteśmy szczęśliwi, że płyta ta doczekała się ponownego wydania; jesteśmy też podekscytowani dodatkami, jakie się w nim znajdą! Mamy nadzieję, że spodobają się Wam tak samo, jak i nam. Pozdrawiamy!

Eluveitie - Slania 2018
Slania – 10 years

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Członkowie Decapitated oczyszczeni z zarzutów!

Dominika Kudła

Sodom przedstawia nowy mini-album “Out Of The Frontline Trench”

Mateusz Lip

Rage Against The Machine powraca!

Krzysztof Natkański

Downfall of Gaia w maju zagra w Polsce

Tomasz Koza

Decapitated: Kaucja 100.000$ za perkusistę i gitarzystę

Agata Laszuk

Samael przedstawia nowego basistę Zorraca

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!