PŁYTY

Five Finger Death Punch zapowiedział rozpoczęcie prac nad nowym albumem
18 maja 2018 roku został wydany siódmy album studyjny amerykańskiej grupy Five Finger Death Punch pt. „And Justice for None”. Niecały rok po tym wydarzeniu muzycy nie stawiają na odpoczynek, tylko dalej biorą się za pracę i właśnie ukazał się krótki filmik, w którym zapowiedzieli wejście do studia. W tym momencie nie znamy żadnych szczegółów na temat tego wydawnictwa, ponieważ członkowie 5FDP sami pewnie nie mają pewniaków.

Fanów Five Finger Death Punch szczególnie interesuje, kto zagra na perkusji na nadchodzącym wydawnictwie.

Pewien czas temu grupę opuścił Jeremy Spencer, który wydał specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swojej decyzji i prosi o wyrozumienie. Od tego momentu na koncertach z Five Finger Death Punch występuje Charlie Engen.

Muzycy tak żartobliwie napisali na swoim Twitterze: „Dzień pierwszy w studiu. Jaki rodzaj nagrania chcielibyście, abyśmy wykonali? Acoustic death metal, polka djent fusion czy doom funk dupstep, a może coś innego?”

Five Finger Death Punch ma w planach wystąpić w kilku miejscach w Ameryce Północnej.

Na niektórych koncertach grupie towarzyszyć będzie zespół In This Moment. 5FDP wydało nową wersję utworu „Blue on Black” z repertuaru Kenny’ego Wayne’a Shepherda. Piosenka znalazła się na „And Justice for None”, jednak muzycy ponownie ją przerobili w towarzystwie: słynnego gitarzysty grupy Queen, Briana May’a; Brantley’a Gilberta oraz twórcy oryginału – Shepherda.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Eluveitie zapowiada kontynuację “Evocation”

Lena Knapik

Amenra zakończyła prace nad nowym albumem

Tomasz Koza

Godsmack kończy nagrania do nowego albumu

Lena Knapik

Slipknot szykuje materiał na nowy album. Mick Thomson o operacji kręgosłupa.

Lena Knapik

Znamy szczegóły solowego wydawnictwa Jonathana Davisa

Dominika Kudła

Abbath szykuje nowy album

Lena Knapik

Zostaw komentarz