Strona główna » Nowa płyta Nocnego Kochanka “Randka w Ciemność” ukaże się już w styczniu
PŁYTY

Nowa płyta Nocnego Kochanka “Randka w Ciemność” ukaże się już w styczniu

Jeśli miałeś nie pić, żartowałeś, po niedzieli zrobił ci się poniedziałek i w jakiś sposób umknął ci niezwykle ważny news z obozu Nocnego Kochanka – spieszymy z informacją! Już 11 stycznia 2019 roku dżentelmeni metalu powrócą z nową dawka solidnego hewi metalu, zarejestrowaną na płycie “Randka w Ciemność”.

Jak poinformował zespół:

Nocny Kochanek przyzwyczaił, że do każdego tematu podchodzi od tyłu, czy jak kto woli – na opak. Chociaż burzliwy związek słuchaczy z zespołem trwa już od kilku lat, grupa dopiero teraz zaprosiła fanów na… randkę. Po zaprezentowaniu debiutanckiego materiału „Hewi Metal” i rozpaleniu uszu do czerwoności za sprawą pokrytej złotem płyty „Zdrajcy Metalu”, Nocny Kochanek powraca z albumem „Randka w Ciemność”.

Okładka nowego krążka pozostaje w stylistyce znanej z poprzednich albumów. Tak jak w przypadku wszystkich wydawnictw grupy, jej autorem jest rysownik Robert Adler, znany z publikacji w „Nowej Fantastyce” czy ilustracji z serii książek Jakuba Ćwieka „Chłopcy”.

Darmowa dostawa w EMP Shop

Wiadomo, że tekstowo “Randka w Ciemność” poruszy ważne tematy.

Nie możemy doczekać się efektu końcowego i chętnie posłuchalibyśmy nowych kawałków w finalnej wersji. W tekstach tym razem głównie skupiliśmy się na relacjach damsko-męskich, a nawet na miłości, stąd pomysł na tytuł płyty.

Krzysztof Sokołowski – wokalista
Nocny Kochanek - Randka w Ciemność
Płytę będzie można zamówić już 1 grudnia w preorderze na stronie NocnyKochanek.pl.

Ciężko natomiast rozgryźć enigmatyczną wypowiedź gitarzysty zespołu, Roberta “Kazona” Kazanowskiego, rozprawiającego o stylu i kierunku grania, w którym tym razem podążyli Kochankowie. Czego możemy się spodziewać? Czy zespół postawił na świeże brzmienie? Niespodzianki? Zaskoczenia?

Z jednej strony gramy cały czas to samo, ale jednak ciągle coś innego.

Robert Kazanowski – gitarzysta

Sesja nagraniowa dobiega końca – została nam tzw. wykończeniówka. Od strony muzycznej znów stawiamy na klasyczny heavy metal z naleciałościami power metalu, hard rocka, a nawet stonera. Nie zabraknie też spokojniejszych, balladowych momentów.

Krzysztof Sokołowski – wokalista

Materiał “Randki w Ciemność” został nagrany w studiu “Demontażownia” Damiana “Fonsa” Biernackiego, basisty Kabanosa oraz przyjaciela Kochanków. Jak mówi Fons, który pomagał również w realizacji dzieła:

Chcieliśmy przede wszystkim postawić na naturalne brzmienie – wyjaśnia Fons. – To będzie odróżniało trzecią płytę od poprzednich..

Damian Biernacki

Fot. i Źródło: Materiały prasowe

Podobne artykuły

Scorpions: nowa płyta i koncert w Polsce!

Tomasz Koza

“100 Miles To Hell” od Venom już w przyszłym tygodniu

Lena Knapik

Apocalyptica: nowy album najwcześniej pod koniec 2018

Lena Knapik

Kolejne szczegóły nowego albumu At the Gates

Agata Laszuk

Leaves’ Eyes zdradza szczegóły nowej płyty

Lena Knapik

Nowy album Accept prawdopodobnie w lipcu lub sierpniu

Lena Knapik

Zostaw komentarz