Tenacious D - Post-Apocalypto
Strona główna » Nowy album Tenacious D “Post-Apocalypto” już w listopadzie
NEWSY PŁYTY

Nowy album Tenacious D “Post-Apocalypto” już w listopadzie


Szalony rockowy duet Jacka Blacka i Kyle’a Gassa, czyli kultowy Tenacious D, szykuje się do zaprezentowania fanom najnowszych efektów swoich działań. Właśnie efektów, ponieważ oprócz świeżego albumu, który ukaże się 2 listopada, muzycy mają w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę.

Już we wrześniu wystartuje sześcioodcinkowa animacja zatytułowana “Post-Apocalypto”.

Każda klatka została ręcznie rysowana przez Jacka Blacka. Podkładane w filmikach głosy również należą do Blacka lub Gassa. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony już 28 września na oficjalnym kanale Tenacious D na YouTube. Nowe odcinki będą się na nim pojawiały w każdy kolejny piątek.

Kulminacją sześciu epizodów, w których notabene pojawią premierowe utwory, będzie nowy album kapeli, również zatytułowany “Post-Apocalypto”. Na krążku po raz kolejny za perkusję odpowiadał Dave Grohl.

Zgodnie z tytułem historia opowiadana na “Post-Apocalypto” toczy się na kompletnie zniszczonej ziemi po wybuchu bomby atomowej.

Duet przeżywa katastrofę w klasycznym kinowym stylu (dzięki niezniszczalnej lodówce z lat 50. XX wieku) i szybko odkrywa nowe formy zła, które pojawiły się po kataklizmie. Jedyną nadzieją ludzi jest ocalenie świata przez Tenacious D.

Źródło: Blabbermouth

Podobne artykuły

Jesper Strömblad: “In Flames powinien zmienić nazwę”

Lena Knapik

Zobacz nowy teledysk Cannibal Corpse

Lena Knapik

Helloween prezentuje nowy utwór

Tomasz Koza

Znamy supporty Amenra

Tomasz Koza

Basista Mercyful Fate – Timi Hansen przegrał walkę z rakiem

Krzysztof Natkański

Jedne z najbardziej zadziwiających riderów kapel metalowych

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!