The Offspring logo
Strona główna » The Offspring – nowy album na początku 2020 roku
PŁYTY

The Offspring – nowy album na początku 2020 roku

Dobre wieści nadeszły do nas zza oceanu. Już na początku przyszłego roku będziemy mogli cieszyć z się z nowego, dziesiątego albumu legendy amerykańskiego punk rocka. Informacje o tym, że nowy krążek został nagrany dotarły do nas już w lipcu tego roku, natomiast dzisiaj potwierdzona została data wydania. Będzie to pierwsza studyjna płyta kalifornijskiego bandu wydana od 2012 roku i albumu „Days Go By”.

Informację przekazał gitarzysta zespołu – Kevin Wasserman

Musimy jeszcze dokończyć artwork, mamy już wstępną listę utworów. Mamy dużo nowego materiału. Musimy tylko dopiąć szczegóły odnośnie dystrybucji – chcemy to dokończyć przed końcem roku. Wtedy, na początku następnego, będziemy mogli wydać płytę.

Kevin Wasserman

Bob Rock producentem nowej płyty The Offspring

Przy produkcji albumu grupa po raz kolejny pracowała z Bobem Rockiem. Znany producent brał udział w tworzeniu poprzednich wydawnictw The Offspring – „Rise and Fall”, „Rage and Grace” i „Days Go Bay”. Wasserman bardzo ciepło wypowiada się o tej współpracy:

Od razu zwróciliśmy się do niego. Bardzo dobrze się dogadujemy […] Dzięki niemu czujemy, że możemy to zrobić, czujemy, że każdy z nas może dać z siebie jeszcze więcej. Praca z Bobem jest wspaniała. Kochamy tego gościa.

Kevin Wasserman

Czekamy z niecierpliwością na nowy materiał The Offspring

Obecnie grupa koncertuje na terenie USA w ramach wspólnej trasy z Sum-41. Miejmy więc nadzieję, że po wydaniu nowego materiału zespół wyruszy w ogólnoświatową trasę promocyjną, która nie ominie kraju nad Wisłą. Ostatni raz polscy fani mieli okazję zobaczyć Offspring w akcji w 2015 roku. Może więc czas na ponowne odwiedziny? Może w ramach Pol’and’Rock Festival? Z całą pewnością publiczność w Kostrzynie ciepło przywitałaby amerykańskie gwiazdy. Trzymajmy kciuki!

Logo: The Offspring
Źródło: https://loudwire.com/the-offspring-new-album-2020/

Podobne artykuły

Accept – nowa płyta w sierpniu i wyjątkowy koncert na Wacken

Lena Knapik

Bloodbath: premiera nowego albumu w październiku

Dominika Kudła

Ogień, wybuchy i fajerwerki – nowe DVD od Rammstein

Lena Knapik

Volbeat ma już część materiału na następny album

Tomasz Koza

Rammstein opuścił studio. Następca „Liebe ist für alle da” w drodze

Dominika Kudła

Trent Reznor powróci z Nine Inch Nails w 2020 roku!

Mateusz Lip

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!