Strona główna » Them Pulp Criminals zadebiutuje w Malignant Voices
NEWSY PŁYTY

Them Pulp Criminals zadebiutuje w Malignant Voices

Nie mają w sercach Boga, bo nie on okazał się być miłością. Zapomniał o niej, przepił, przegrał w karty w podrzędnej krakowskiej spelunie, gdy przy stole siedział On. Stary znajomy spod ciemnej gwiazdy, Lucyferem zwany. Teraz to on jest miłością. Wkrótce się o tym przekonacie, bo debiutu Them Pulp Criminals nie kochać się nie da.

“Lucifer is Love”, pełnoprawny debiut Them Pulp Criminals w końcu ujrzy światło dnia i blask nocy. Stanie się to już 12 sierpnia, na mocy paktu z Malignant Voices.

Them Pulp Criminals to rezultat dżentelmeńskiej umowy pomiędzy wokalistą Tymkiem Jędrzejczykiem (Ragehammer, Exmortum, Outre) i kompozytorem Igorem Herzykiem. Obaj od lat tworzą w Krakowie – mieście scen, knajp i rynsztoków; poetów, pijaków i kurwiarzy, od dawna spowitym smogiem artystycznej bohemy. Dotychczasowy, awanturniczy bagaż doświadczeń skłonił ich do obrania zupełnie nowej muzycznej ścieżki. Piosenki Them Pulp Criminals rezonują podupadającym duchem Krakowa. To dark-folkowe opowieści z otchłani widzianej oczami samotnika, historie o dekadencji, namiętnościach, krwi oraz siarce, podane z klasą i zaśpiewane szarmancką frazą.

“Lucifer is Love” to zaproszenie do świata, który powinien odrzucać a mimo to fascynuje. Jeśli na Brackiej wciąż pada deszcz, to dlatego, że Bóg na niebiosach opłakuje swój upadek.

Album ukazał się 12.08 jako stylowy, 6-panelowy digipack.

Posłuchaj jeśli lubisz: The Coffinshakers, Johnny Cash, King Dude, Danzig, Siouxie and the Banshees.

Podobne artykuły

Anthrax chciałby współpracy z Lady Gagą

Lena Knapik

Urocza Anneke van Giersbergen zaprasza na krakowski koncert VUUR (Wideo)

Tomasz Koza

Markus Grosskopf (Helloween): “Machina ruszyła!”

Tomasz Koza

Kerry King o graniu dla “niemetalowej” publiczności i problemach z układaniem setllist

Lena Knapik

Ozzy nie planuje emerytury

Lena Knapik

Anthrax: Nowy album już w planach

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!