NEWSY SPECJALNE

Konkurs charytatywny: Napełnij kocie brzuszki i wygraj płyty Saxon!

Koty. Te tajemnicze zwierzęta są już wszędzie. Opanowały nasze serca, domy, a nawet Internet. Otoczone czcią już w starożytnym Egipcie, dziś śpią wygodnie w naszych domach, w cieple i bezpieczeństwie… właśnie. Czy aby na pewno wszystkie?

Toruńska Fundacja KOT – Koty Otoczone Troską.

To organizacja non-profit, która obrała sobie za cel niesienie pomocy kotom wolno żyjącym i bezdomnym i robi to konsekwentnie już od 11 lat. Nie tylko leczy i sterylizuje, a oswojonym kotom poszukuje nowych domów, ale również przyczynia się do wzrostu świadomości na temat potrzeb tych pięknych zwierząt i propaguje sterylizację celem ograniczenia ilości kocich nieszczęść. Prowadzą także Koci Szpitalik, w którym potrzebujące kicie otrzymują niezbędną opiekę medyczną. Innymi słowy – fundacja ta robi kawał dobrej roboty, ratując niejednego kota z tarapatów, ale i nie tracąc przy tym poczucia humoru – co z pewnością można zauważyć przeglądając posty na ich fanpage’u.

Niestety, tak jak każda róża ma kolce, tak i w tej historii musi pojawić się ten mniej radosny element.

Działalność Fundacji jest możliwa tylko dzięki datkom i wsparciu darczyńców. Pomóc Fundacji można na różne sposoby – przekazując darowiznę, ustawiając przelew stały na niewielką kwotę, wysyłając SMS, zostając wolontariuszem bądź… biorąc udział w naszym konkursie.

Działalność Fundacji KOT śledzimy już od dłuższego czasu i postanowiliśmy okazać jej wsparcie, włączając w to naszych czytelników i tym ostatnim dając jednocześnie szansę wygrania ciekawych nagród. W końcu razem możemy więcej – a jeśli możemy wspólnie nakarmić kocie brzuszki, dlaczego by nie?

Fundacja KOT - Koty otoczone troską

Do wygrania mamy zestaw reedycji klasycznych płyt Saxon – „Innocence Is No Excuse”, „Rock The Nations” i „Destiny”. Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Wysłać SMS pod numer 72365 o treści S10038 (2,46zł brutto).

2. Zrobić zrzut ekranu wiadomości zwrotnej i wysłać go na adres redakcja (małpa) metalnews.pl, wpisując w tytule maila “KONKURS – FUNDACJA KOT” oraz podać w treści swoje imię, nazwisko. Screeny nie będą publikowane, są tylko do naszego wglądu.

3. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia. Wyniki ogłosimy na naszym fanpage’u na Facebooku, zaś zwycięzcę poinformujemy dodatkowo drogą mailową.

4. Nagroda zostanie przesłana pocztą tradycyjną. W przypadku wygranej poprosimy Cię o przekazanie danych do wysyłki nagrody.

Podobne artykuły

Samael prezentuje koncertowy teledysk do “Rite of Renewal”

Dominika Kudła

MetalPoodle: O tym jak Max Cavalera prosił o autograf Justina Timberlake’a

Lena Knapik

Posłuchaj “Obscene as Cancer” – przedsmak nowego albumu Anaal Nathrakh

Agata Laszuk

2 komentarze

Matyldaimama 26 sierpnia 2018 at 13:57

Piękna inicjatywa. Na pewno się dołączę.

Odpowiedz
Matylda 15 listopada 2018 at 13:04

Były gdzieś wyniki?

Odpowiedz

Zostaw komentarz