Image default
WIDEO

Brian “Head” Welch: zobacz trailer dokumentu o gitarzyście Korn

Do sieci trafił nowy trailer zapowiadający niekonwencjonalny dokument ukazujący chaotyczne życie Briana “Heada” Welcha, gitarzysty i współzałożyciela Korn. Film zatytułowany “Loud Krazy Love” pojawi się w Stanach na kanale Showtime 14 grudnia. Jego dalsze udostępnianie nie jest jeszcze znane.


Darmowa dostawa w EMP Shop

“Loud Krazy Love” nagrywano przez cztery lata.

Finalnie zamknięto go w 86 minutach ukazujących sceny zza kulis oraz z domu muzyka, wywiady z Headem, jego rodziną i członkami Korn. Uwypuklona została relacja Heada z jego córką, Jenneą, której obecność w końcu zawróciła muzyka z drogi seksu, dragów i rock’n’rolla, i pomogła odkryć nową tożsamość – rodzica.

Jeden z twórców dokumentów, Scott Mayo, o relacji między ojcem i córką:

Detale z życia Briana i Jenne’i w czasie, gdy już nie udzielał się w Korn, są burzliwe. Nie musisz być fanem Korn, żeby wczuć się w decyzję Briana, który postanowił poświęcić swój sukces po to, aby być dobrym ojcem.

Scott Mayo

Sam Brian “Head” Welch o “Loud Krazy Love” mówi:

W życiu zrobiłem wiele rzeczy, których żałuję i które chciałbym zmienić. Widząc moje życie z Korn i moją rodziną w tym filmie, widząc pozytywne skutki tych wszystkich zawstydzających i niszczących niepowodzeń, czuję niewypowiedzianą wdzięczność. Nasza ekipa zrobiła bardzo specjalny film i nie mogę się doczekać, aż świat go zobaczy.

Brian Welch

Nie da się ukryć, że życie Briana to gotowy scenariusz filmowy.

Razem z Korn nagrał jedne z najbardziej popularnych i najsławniejszych płyt w dotychczasowej historii zespołu, m.in. “Follow The Leader” czy “Issues”. W 1998 Welch został ojcem Jeany. Sława przełożyła się jednak w jego przypadku na problemy i silne uzależnienie od metamfetaminy. Muzykowi udało się przejść przez odwyk, jednak w 2005 roku zdecydował o odejściu z Korn, ponieważ życie na rockowej trasie mogło za bardzo kusić. Opuszczenie zespołu spowodowała konflikt z resztą załogi, który został zażegnany dopiero w 2013 roku, kiedy Head z powrotem wstąpił w szeregi Korn.

Podobne artykuły

Obłęd Lacuny Coil

Lena Knapik

Nowy teledysk Prophets of Rage do utworu “Strength In Numbers”

Tomasz Koza

Podglądamy Helloween podczas prób do trasy “Pumpkins United”

Tomasz Koza

Zostaw komentarz