WIDEO

Brian “Head” Welch: zobacz trailer dokumentu o gitarzyście Korn

Do sieci trafił nowy trailer zapowiadający niekonwencjonalny dokument ukazujący chaotyczne życie Briana “Heada” Welcha, gitarzysty i współzałożyciela Korn. Film zatytułowany “Loud Krazy Love” pojawi się w Stanach na kanale Showtime 14 grudnia. Jego dalsze udostępnianie nie jest jeszcze znane.


Darmowa dostawa w EMP Shop

“Loud Krazy Love” nagrywano przez cztery lata.

Finalnie zamknięto go w 86 minutach ukazujących sceny zza kulis oraz z domu muzyka, wywiady z Headem, jego rodziną i członkami Korn. Uwypuklona została relacja Heada z jego córką, Jenneą, której obecność w końcu zawróciła muzyka z drogi seksu, dragów i rock’n’rolla, i pomogła odkryć nową tożsamość – rodzica.

Jeden z twórców dokumentów, Scott Mayo, o relacji między ojcem i córką:

Detale z życia Briana i Jenne’i w czasie, gdy już nie udzielał się w Korn, są burzliwe. Nie musisz być fanem Korn, żeby wczuć się w decyzję Briana, który postanowił poświęcić swój sukces po to, aby być dobrym ojcem.

Scott Mayo

Sam Brian “Head” Welch o “Loud Krazy Love” mówi:

W życiu zrobiłem wiele rzeczy, których żałuję i które chciałbym zmienić. Widząc moje życie z Korn i moją rodziną w tym filmie, widząc pozytywne skutki tych wszystkich zawstydzających i niszczących niepowodzeń, czuję niewypowiedzianą wdzięczność. Nasza ekipa zrobiła bardzo specjalny film i nie mogę się doczekać, aż świat go zobaczy.

Brian Welch

Nie da się ukryć, że życie Briana to gotowy scenariusz filmowy.

Razem z Korn nagrał jedne z najbardziej popularnych i najsławniejszych płyt w dotychczasowej historii zespołu, m.in. “Follow The Leader” czy “Issues”. W 1998 Welch został ojcem Jeany. Sława przełożyła się jednak w jego przypadku na problemy i silne uzależnienie od metamfetaminy. Muzykowi udało się przejść przez odwyk, jednak w 2005 roku zdecydował o odejściu z Korn, ponieważ życie na rockowej trasie mogło za bardzo kusić. Opuszczenie zespołu spowodowała konflikt z resztą załogi, który został zażegnany dopiero w 2013 roku, kiedy Head z powrotem wstąpił w szeregi Korn.

Podobne artykuły

Samael prezentuje koncertowy teledysk do “Rite of Renewal”

Dominika Kudła

Psycroptic opublikował klip do utworu “Frozen Gaze”

Dominika Kudła

Zobacz teledysk Hate do utworu “Sovereign Sanctity” z nadchodzącej płyty

Lena Knapik

Zostaw komentarz