WIDEO

Brudna historia Mötley Crüe stworzona przez Netflix. Posłuchaj utworu promującego film

Premiera filmu opowiadającego o legendarnej glam metalowej grupie, Mötley Crüe zbliża się wielkimi krokami. Widowisko będzie ekranizacją książki „Brud” z 2001 roku i już 22 marca zadebiutuje na Netfliksie. W członków zespołu wcielą się: Iwan Rheon (Mick Mars), Machine Gun Kelly (Tommy Lee), Daniel Webber (Vince Neil) oraz Douglas Booth (Nikki Sixx). Rzecz jasna jako soundtrack filmu posłużą utwory Mötley Crüe, które dobrze znamy, ale również muzycy postanowili zrobić nam prezent w formie nowych nagrań.

Zespół opublikował nowy utwór nagrany w duecie z raperem.

„The Dirt (Est. 1981)” to najnowsza kompozycja amerykańskich muzyków, w której możemy również usłyszeć rapera Machine’a Guna Kelly’ego, który w filmie występuje jako Tommy Lee. Nie będzie to jedyna nowość od Mötley Crüe. Muzycy nagrali również dwa nowe utwory: „Ride With The Devil” i „Crash And Burn”. Na soundtracku pojawi się również cover hitu Madonny pt. „Like A Virgin”. Ścieżka dźwiękowa, podobnie jak film, swoją premierę będzie miała 22 marca i będzie zawierać 18 utworów.

Nikki Sixx mówi, że obecność Boba Rocka w studiu pomogła im nagrać dobry materiał:

Podczas kręcenia filmu podjaraliśmy się i zainspirowaliśmy się do stworzenia nowej muzyki. Powrót do studia z Bobem Rockiem podsycił w nas kreatywne pomysły. Nowa muzyka brzmi jak klasyczny Mötley Crüe. Teksty zostały napisane do filmu i są odbiciem naszego życia.

Nikki Sixx

Źródło

Podobne artykuły

Black Earth: obejrzyj teledysk do nowego utworu „Burn on the Flame”

Dominika Kudła

Epica zapowiada nowy mini-album. Zobacz kolejny zwiastun

Lena Knapik

Nowy teledysk od Cellar Darling

Lena Knapik

Zostaw komentarz