Strona główna » Foo Fighters wraz z gośćmi wykonali „War Pigs” Black Sabbath
WIDEO

Foo Fighters wraz z gośćmi wykonali „War Pigs” Black Sabbath

Co raz rzadziej zdarza się, aby w ciągu jednego tygodnia Dave Grohl nie wykonał żadnego coveru. Tym razem nie mogło być inaczej. 2 lutego podczas koncertu poprzedzającego sportowe wydarzenie Super Bowl, grupa Foo Fighters wykonała aż trzy piosenki, które nie pochodziły z ich repertuaru. Na scenie towarzyszyli im specjalni goście, wśród których byli m.in. Tom Morello oraz Roger Taylor z Queen. Wydarzenie było streamowane na żywo na Twitterze, a sam koncert został wyprzedany.

Wielki hit Queen, legendarny song Jane’s Addiction oraz klasyk Black Sabbath.

W pewnym momencie występu Taylor Hawkins, perkusista Foo Fighters, zaprosił na scenę bębniarza Queen, czyli Rogera Taylora. Razem z zespołem wykonał utwór „Under Pressure”, który pochodzi z albumu „Hot Space”.

Później na scenie zaprezentował się wokalista Jane’s Addiction, Perry Farrell i wykonał jedną z najważniejszych kompozycji w historii grupy, czyli „Mountain Song”.

Nie był to koniec ciekawych wersji znanych utworów w wykonaniu Dave’a Grohla i spółki. Wspólnie z Tomem Morello oraz liderem Zac Brown Band wykonali klasyk brytyjskiego metalu, czyli „War Pigs” Black Sabbath z albumu „Paranoid”. Jak poszło amerykańskim muzykom, możecie przekonać się sami poprzez obejrzenie fanowskich nagrań z występu.Fot. Kadr z filmu

Podobne artykuły

Cellar Darling prezentuje nowy teledysk

Lena Knapik

Phil Campbell and the Bastard Sons: premiera nowego EP i klipu

Tomasz Koza

Primordial prezentuje teledysk do utworu “Exile Amongst the Ruins”

Lena Knapik

Zobacz zabawny, animowany teledysk DragonForce do singla z nadchodzącej płyty

Lena Knapik

Zobacz występ Accept z orkiestrą symfoniczną podczas Wacken 2017

Tomasz Koza

Machine Head prezentuje teledysk do “Catharsis”

Lena Knapik

Zostaw komentarz