WIDEO

Machine Head z Voggiem w składzie prezentują nowy utwór!

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że do składu Machine Head dołączył polski gitarzysta, Wacław “Vogg” Kiełtyka. Na pierwsze efekty współpracy Vogga z nowym zespołem nie musieliśmy czekać zbyt długo. Kapela zdążyła opublikować już całkowicie premierowy utwór!

Grupa pochwaliła się kilka dni temu utworem “Do or Die”, który promuje jesienną trasę koncertową Machine Head

Jest to pierwsza kompozycja, którą grupa nagrała w nowym składzie – z Voggiem na gitarze oraz Mattem Alstonem (znany między innymi z gry w gothic metalowej grupie Devilment) na perkusji. Na chwilę obecna, nie wiadomo czy podczas ostatniej wizyty w studiu Machine Head nagrali tylko utwór “Do or Die”, czy może za niedługo zaskoczą nas kolejnymi premierowymi kompozycjami. Z nowym utworem kapeli zapoznać możecie się poniżej:

Grupa obecnie koncertuje po Europie w ramach jubileuszowej trasy

Podczas tournée, Machine Head świętują 25-lecie swojego debiutanckiego albumu “Burn My Eyes”. Z tej okazji, ekipa Robba Flynna podczas koncertów wykonuje dwa specjalnie przygotowane sety.

Podczas pierwszej części koncertu, kapela prezentuje przekrój swoich największych przebojów. Jeśli chodzi natomiast o drugą część, to podczas niej, zespół wspierany przez Chrisa Kontosa i Logana Madera (jedni z pierwszych członków Machine Head) wykonuje w całości krążek “Burn My Eyes”.

Machine Head razem z Voggiem już za kilka dni wystąpią w Polsce!

Grupa zaprezentuje się polskiej publiczności już 18 i 19 października. Pierwszy z koncertów odbędzie się w gdańskim klubie B90, a drugi w warszawskiej Progresji. Wejściówki na koncert w Gdańsku w dalszym ciągu zakupić możecie na oficjalnej stronie Live Nation. Koszt pojedynczego biletu wynosi 119 złotych. Koncert w Progresji jest już wyprzedany.

Fot. Kadr z wideo

Podobne artykuły

Arkona prezentuje teledysk do utworu “Serbia”

Lena Knapik

Obejrzyj trailer zapowiadający “Messe Noire”

Dominika Kudła

Lacuna Coil prezentuje nowy teledysk

Lena Knapik

Angra zaprezentowała teledysk do utworu “Insania”

Lena Knapik

Kolejny utwór z nowej płyty Overkill

Lena Knapik

Klip do nowego singla Pain Of Salvation

Lena Knapik

Zostaw komentarz