Megacruise 2019
Strona główna » Konkurencja dla 70000 Tons Of Metal? Nadchodzi Megacruise!
WYDARZENIA

Konkurencja dla 70000 Tons Of Metal? Nadchodzi Megacruise!


Czyżby Megadeth pozazdrościł sukcesu 70000 Tons Of Metal? Jak się okazuje, zespół postanowił zorganizować własny rejs – Megacruise. Na którym swoją obecność potwierdzili już tacy wykonawcy jak Testament, Devildriver czy Doro. Z ostatnich informacji opublikowanych na stronie rejsu wynika, że zagrają na nim również Anthrax i Corrosion Of Conformity. Statek Norwegian Jewel wyruszy w metalową podróż 13 października 2019, by powrócić do rzeczywistości pięć dni później – 18 października. Co ciekawe, nadal nie jest pewne, na jaki ląd zejdą jego uczestnicy – o ile rejs rozpocznie się w Long Beach, o tyle wiele wskazuje na to, że zamiast wrócić, zakończy się w San Diego.

Lider Megadeth komentuje:

Rejs rozpocznie się w Long Beach, skąd popłyniemy do Cataliny, później do Meksyku i zawrócimy, zmierzając do San Diego. Myślę, że tam właśnie zakończymy tę podróż. Możliwe, że wrócimy do Long Beach, ale wydaje mi się, że to San Diego będzie naszym przystankiem końcowym. (…)

Zaplanowaliśmy koncerty wielu naprawdę fajnych kapel. Jedną z nich, której występem jestem cholernie podekscytowany jest Armored Saint. Zawsze byłem ich fanem. Oczywiście nie występują w roli headlinera – jest kilka zespołów, które są nieco ponad nimi – ale występują. Bardzo ich lubię. Uwielbiam braci Sandoval, ubóstwiam Joey’a (Vera). Myślę, że będzie super. I o to nam właśnie chodziło – chcieliśmy, by ludzie przestali myśleć o takich wydarzeniach w kategoriach „Jak zorganizować najbardziej udane ‘to’” czy „Jak zarobić na tym jak najwięcej kasy?”. Wiecie… a gdyby tak traktować fanów z godnością, szacunkiem i dać im dokładnie to, na co zasługują i za co zapłacili swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi?

Jak dotąd swoją obecność na Megacruise potwierdziły następujące zespoły:

  • Megadeth
  • Anthrax
  • Testament
  • Corrosion of  Conformity
  • DevilDriver
  • Doro
  • John 5
  • Armored Sain
  • Beasto Blanco

Źródło: blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Bölzer i Untervoid dołączają do składu Merry Christless 2018

Dominika Kudła

Judas Priest headlinerem Pol’and’Rock 2018?

Szymon Grzybowski

Epica i Powerwolf w styczniu zawitają do Warszawy

Tomasz Koza

Brutal East Festival X: Masachist, Calm Hatchery, Ragehammer, Steel Habit oraz Śledzie Zagłady

Tomasz Koza

Parkway Drive, Emmure, Miss May I zagrają we Wrocławiu

Tomasz Koza

Drown My Day, Fractal i Aeryie wspólnie zagrają w Radomiu

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!