Hollywood Vampires
Strona główna » Festiwal Legend Rocka – Hollywood Vampires gwiazdą imprezy
FESTIWALE

Festiwal Legend Rocka – Hollywood Vampires gwiazdą imprezy

Festiwal Legend Rocka co roku przyciąga fanów rocka i metalu, a to za sprawą ciekawych artystów, którzy od lat u nich występują. W Dolinie Charlotty wystąpili już m.in. Deep Purple. Bob Dylan, Uriah Heep, Robert Plant, ZZ Top czy Alice Cooper. Ten ostatni powróci do Polski już za rok. Jego zespól, Hollywood Vampires został ogłoszony pierwszą gwiazdą przyszłorocznej edycji imprezy.

Oprócz Coopera grupę tworzą: Joe Perry z Aerosmith oraz amerykański gwiazdor Johnny Depp. Koncert odbędzie się 18 sierpnia w amfiteatrze w Dolnie Charlotty. Bilety w przedsprzedaży będą dostępne już 22 listopada od godziny 10.00. Wejściówki VIP są dostępne od 19 listopada.

W tym roku premierę miała druga płyta Hollywood Vampires

„Rise” pojawiło się na półkach sklepowych 21 czerwca 2019 roku. Na krążku pojawiło się 16 kompozycji. Większość to autorskie kompozycje, ale również znalazło się miejsce dla coverów. Płyta zawiera m.in. piosenkę „Heroes” z repertuaru Davida Bowiego, którą śpiewa Johnny Depp.

Wcześniej muzycy wydali album „Hollywood Vampires”. Z repertuarem z tego wydawnictwa muzycy zaprezentowali się już jeden raz w Polsce. Miało to miejsce 12 czerwca 2018 roku. Wtedy przed „Wampirami” zaprezentowała się grupa Hollywood Undead.

Podczas występu podczas Festiwalu Legend Rocka również znajdzie się miejsce dla kolejnych wykonawców, ale jeszcze nie wiemy kto to będzie.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Prog In Park III – przegląd zespołów drugiego dnia festiwalu

Szymon Grzybowski

Summer Dying Loud 2019 – nowe zespoły

Dominika Kudła

Napalm Death zagra na 3-majówce we Wrocławiu

Lena Knapik

Avatar na Pol’and’Rock Festival 2019

Tomasz Koza

Imperator i Idle Hands wystąpią na festiwalu Metalmania 2020

Szymon Grzybowski

Pol’and’Rock Festival: pociągi będą omijać Kostrzyn?

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!