FESTIWALE

Prog In Park 2019 – znamy pierwszych wykonawców; wśród nich Opeth i Dream Theater

Już w lipcu 2019, a konkretnie w dniach 12-13 lipca odbędzie się trzecia edycja festiwalu Prog In Park! Tak, dobrze czytacie – po raz pierwszy w swojej historii wydarzenie to będzie trwało aż dwa dni! To jednak jedynie pierwsza z niespodzianek, jakie przygotowało dla nas Knock Out Productions.

Darmowa dostawa w EMP Shop

Kolejną niespodzianką jest fakt, że przyszłoroczna edycja odbędzie się w warunkach full open-air.

Po wielu sugestiach uczestników poprzedniej edycji festiwalu podjęta została decyzja o przeniesieniu go na Scenę Letnią Progresji, czyli na teren sąsiadujący z klubem o tej samej nazwie.

Pierwszego dnia trzeciej edycji Prog In Park zagrają Opeth, Fish, Tesseract i Sermon.

Zaś następnego – uwaga – Dream Theater i Ritchie Kotzen. Nie jest to jednak line-up festiwalu w jego pełnej okazałości – Knock Out Productions ma w zanadrzu wiele niespodzianek, którymi uraczy nas już wkrótce.

Rozkład jazdy Prog In Park 2019 na chwilę obecną:

Dzień pierwszy:

Opeth
Fish
Tesseract
Sermon

Dzień drugi:

Dream Theater
Richie Kotzen

Bilety można zakupić w przedsprzedaży już od czwartku 6 grudnia, konkretnie od godziny 10:00. Dostępne będą wyjątkowe, ściśle limitowane karnety obejmujące oba dni festiwalu (379 zł w przedsprzedaży) oraz bilety na pojedyncze dni – cena za bilet na dzień pierwszy to 189 zł, zaś wstęp na dzień drugi kosztować będzie 239 zł.

Zostaw komentarz