Into the Abyss Festival 2019 we Wrocławiu
Strona główna » Sólstafir i Mgła zagrają na Into the Abyss Festival 2019!
FESTIWALE

Sólstafir i Mgła zagrają na Into the Abyss Festival 2019!

Into the Abyss Festival – wydarzenie ukazujące ciemne oblicze Wrocławia, które w tym roku zawdzięczamy zjednoczonym siłom płynącym z Krakowa i Warszawy, jak i również Knock Out Productions jak dotąd stawiało na zgrany pod kątem stylistycznym line-up. Efektem był składy, które choć zebrane na jednej scenie niszczyły wszystkich bez wyjątku, wprowadzały niestety pewnego rodzaju monotonię – a przecież Otchłań twarzy ma wiele, i nie zawsze zwiastuje ją piwniczna, duszna stęchlizna. W tym roku ma to ulec zmianie.

Darmowa dostawa w EMP Shop

Jak niosą kolejne wieści, do obstawy festiwalu dołączają islandzcy wikingowie z Sólstafir i znana wszystkim (również poza granicami naszego kraju) black metalowa Mgła!

To właśnie oni wskażą nam drogę ku otchłani i zatraceniu. Ponadto zagrają Sabbath Assembly (occult rock) z niesamowitą frontmanką – Jamie Mayers i wściekli barbarzyńscy wojownicy z kanadyjskiego Revenge, którzy pokażą Wam, jak gra się mieszankę black i death metalu. Ponadto pojawi się w Zaklętych Rewirach grupa Messa, która ma obecnie na koncie najlepszą płytę doom metalową roku 2018, a także Brytyjczyków z Khost, którzy przyjadą aż z Birmingham, by sprowadzić Was na ścieżkę zapoczątkowaną przez Godflesh.

Jakby tego było mało, w czasie tego pięknego, majowego weekendu będziemy kuszeni przez Otchłań muzyką takich zespołów jak Doombringer, Merkabah, Mord’a’Stigmata, Loathfinder, Arrm czy In Twilight’s Embrace, zaś wydarzenie zakończy synthwave’owy występ Nightrun87. Pytanie, czy z takim line-upem trzeba w ogóle kogokolwiek zachęcać do zejścia na ścieżkę ku “złemu”…

Przedsprzedaż biletów na Into The Abyss Festival wystartuje już 3 grudnia o godzinie 15:00.

Do sprzedaży trafią zarówno bilety upoważniające do wejścia na jeden dzień festiwalu (135zł) jak i dwudniowe karnety (235zł).

Jeśli komuś marzy się bilet kolekcjonerski, będzie można zakupić go w sklepie.

Podobne artykuły

Mystic Festival 2019: Pozostało już tylko 15% biletów na pierwszy dzień festiwalu!

Bartłomiej Pasiak

Prog In Park 2019 – znamy pierwszych wykonawców; wśród nich Opeth i Dream Theater

Agata Laszuk

Napalm Death zagra na 3-majówce we Wrocławiu

Lena Knapik

Wacken Open Air 2020 ogłasza pierwszych wykonawców, w tym Judas Priest i Mercyful Fate

Bartłomiej Pasiak

Sabaton, Within Temptation, Immolation na Mystic Festival 2019. Sprawdź wstępny program imprezy

Dominika Kudła

In Flames, Soulfly, Possessed dołączają do Mystic Festival 2019 w Krakowie

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!