FESTIWALE

Ticket Hunter, czyli zdobądź bilet na Brutal Assault 2019

Organizatorzy Brutal Assault nie pierwszy raz wychodzą do uczestników festiwalu z inicjatywą rozdawania biletów. W ubiegłym roku szczęśliwcy byli losowani na podstawie właściwie otagowanego zdjęcia profilowego na Facebooku. Tym razem miesiące oczekiwania mogą zostać umilone w bardziej kreatywny sposób.

Łowcy biletów na Brutal Assault

Akcja ruszyła z początkiem listopada i potrwa następnych kilka miesięcy. W tym czasie organizatorzy ukryją na terenie całej Republiki Czeskiej pewną ilość festiwalowych wejściówek. Które, po zarejestrowaniu ich zgodnie z dołączonymi wytycznymi, uprawnią znalazcę do wzięcia udziału w losowaniu dalszych nagród. Jakich? Tego już nie wiemy, jednak w ubiegłym roku stawką była przepustka na backstage.

Do wglądu zainteresowanych akcją publikowane są oczywiście uprzednio wskazówki dotarcia do biletu. 7 listopada ukazała się pierwsza z nich. Trzy dni temu – druga.Kto wie? Może któryś z kolejnych biletów znajdzie się na polsko – czeskiej granicy?

Tymczasem przypominamy, że ogłoszonych zostało do tej pory 39 kapel, które wystąpią na scenach przyszłorocznej edycji. Wśród nich znaleźli się m.in.: Rotting Christ, Testament, Hypocrisy czy Meshuggah.

Podobne artykuły

Mystic Festival 2020 – bilety, pole namiotowe i darmowy wstęp dla dzieci

Szymon Grzybowski

Mystic Festival 2020 – Judas Priest pierwszym ujawnionym wykonawcą

Agata Laszuk

Triptykon na Summer Dying Loud Festival!

Agata Laszuk

Carcass, Taake, Electric Wizard i wielu innych dołącza do Brutal Assault 24

Dominika Kudła

Z ostatniej chwili: Decapitated na Pol’and’Rock Festival 2019!

Agata Laszuk

Otchłań jest wieczna! Godflesh i Primordial na Into the Abyss Fest IV

Agata Laszuk

Zostaw komentarz