FESTIWALE

Ticket Hunter, czyli zdobądź bilet na Brutal Assault 2019

Organizatorzy Brutal Assault nie pierwszy raz wychodzą do uczestników festiwalu z inicjatywą rozdawania biletów. W ubiegłym roku szczęśliwcy byli losowani na podstawie właściwie otagowanego zdjęcia profilowego na Facebooku. Tym razem miesiące oczekiwania mogą zostać umilone w bardziej kreatywny sposób.

Łowcy biletów na Brutal Assault

Akcja ruszyła z początkiem listopada i potrwa następnych kilka miesięcy. W tym czasie organizatorzy ukryją na terenie całej Republiki Czeskiej pewną ilość festiwalowych wejściówek. Które, po zarejestrowaniu ich zgodnie z dołączonymi wytycznymi, uprawnią znalazcę do wzięcia udziału w losowaniu dalszych nagród. Jakich? Tego już nie wiemy, jednak w ubiegłym roku stawką była przepustka na backstage.

Do wglądu zainteresowanych akcją publikowane są oczywiście uprzednio wskazówki dotarcia do biletu. 7 listopada ukazała się pierwsza z nich. Trzy dni temu – druga.Kto wie? Może któryś z kolejnych biletów znajdzie się na polsko – czeskiej granicy?

Tymczasem przypominamy, że ogłoszonych zostało do tej pory 39 kapel, które wystąpią na scenach przyszłorocznej edycji. Wśród nich znaleźli się m.in.: Rotting Christ, Testament, Hypocrisy czy Meshuggah.

Podobne artykuły

Testament na Pol’and’Rock Festival 2019!

Lena Knapik

Prog In Park 2019 – znamy pierwszych wykonawców; wśród nich Opeth i Dream Theater

Agata Laszuk

Vader wystąpi jako headliner IV edycji InterTony Festiwal

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz