INNE

Ace Frehley o zagraniu na pożegnalnej trasie Kiss

Podczas podcastu “Walking The Floor With Chris Shiflett” oryginalny gitarzysta Kiss, Ace Frehley po raz kolejny potwierdził, że nie został zaproszony do wzięcia udziału w pożegnalnej trasie zespołu, zatytułowanej “End Of The Road”.

Jeśli Paul (Stanley) i Gene (Simmons) zadzwonią do mnie i zapytają ‘Hej, Ace, chcesz wziąć udział w trasie którą uczcimy nasz powrót?’ i wypiszą mi odpowiednio duży czek, wiecie, prawdopodobnie mnie tam zobaczycie. Jeśli jednak tak się nie stanie, to się nie stanie. Co zrobić?

Ace Frehley

Jeśli jednak dojdzie do ponownego zjednoczenia kapeli, jego powrót będzie wiązał się z jednym, dość interesującym warunkiem: członkowie zespołu powrócą do wspólnego wykonywania scenicznego makijażu.

Słyszałem ostatnio, że Paul ma swoją własną garderobę i to było dla mnie absolutnym szokiem, bo zawsze nakładaliśmy makijaż wspólnie, jak cztery panienki w salonie piękności. Podczas tej czynności ucinaliśmy sobie pogawędki. To był wręcz nasz rytuał… Gdyby poproszono mnie o powrót, chciałbym, byśmy wspólnie malowali się na scenę, jak za starych, dobrych czasów.

Ace Frehley

Ace Frehley opuścił KISS w roku 1982.

Ponownie dołączył do zespołu w 1996 i opuścił jego szeregi w 2002 po zakończeniu ich pierwszej „pożegnalnej” trasy koncertowej. Od czasu jego odejścia, gitarzysta Tommy Thayer objął rolę Spacemana.

19 października ukazał się solowy album Frehleya, zatytułowany „Spaceman”. Ukazał się on nakładem wytwórni eOne. Simmons jest współautorem dwóch utworów na wspomnianym albumie: „Without You I’m Nothing” i „Your Wish Is My Command”, z czego w ostatnim możemy usłyszeć zagrane przez Simmonsa partie basu.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne; facebook.com/officialacefrehley/

Podobne artykuły

Gitarzysta Obituary opowiada o najgorszej poradzie udzielonej w trakcie trasy

Lena Knapik

Behemoth zapowiada kolejne piwo

Kinga Parapura

Corey Taylor wydaje kolejną książkę

Lena Knapik

Zostaw komentarz