Mötley Crüe
Strona główna » Mötley Crüe powraca na scenę!
NEWSY

Mötley Crüe powraca na scenę!

Informacja o powrocie została przekazana poprzez oficjalną stronę zespołu. Od niedawna plotki o powrocie przewijały się przez światowe media. Teraz możemy je potwierdzić – w 2020 roku ponownie zobaczymy w akcji legendę glam rocka!

Grupa zakończyła działalność w 2015 roku podczas specjalnie przygotowanej konferencji prasowej. Muzycy podpisali wtedy umowę, w której zobowiązali się do zaprzestania koncertowania pod nazwą Mötley Crüe po 2015 roku. Cóż takiego mogło skłonić kwartet do powrotu?

Fala popularności po wydaniu filmu “The Dirt” (“Brud”)

W oświadczeniu grupa przyznaje, że do podjęcia decyzji o powrocie skłonił ich ogromny sukces „The Dirt”. Biograficzny film ukazujący historię grupy, który premierę miał w marcu tego roku na platformie Netflix i z miejsca stał się ogromnym hitem. Wystarczy wspomnieć, że zaraz po premierze grupa zanotowała 599% wzrostu liczby odtworzeń w serwisie Spotify i aż 1081% w Apple Music.

Po ogromnym sukcesie ‘The Dirt’ ogromna ilość nowych fanów poznała Mötley Crüe. Tym samym kapela znana z łamania wszelkich zasad postanowiła złamać własny kontrakt wstrzymujący koncerty […] Vince, Nikki, Mick i Tommy nie kontaktowali się ze sobą od ostatniego koncertu w 2015 roku. Spotkali się natomiast na planie filmu. Wspólna praca nieoczekiwanie zbliżyła ich do siebie na tyle, że zaczęli myśleć o powrocie do studio. Lont został zapalony.

“Brud” – recenzja filmowej biografii Mötley Crüe

Plotki o wspólnej trasie Mötley Crüe z Poison i Def Leppard

W internecie od kilku dni krążyły plotki o planowanej wspólnej trasie gwiazd glam rocka. Mówi się, że muzycy wspólnie ruszą w trasę po USA w 2020 roku. Nie znamy póki co szczegółów ani konkretnych dat, natomiast po oficjalnym ogłoszeniu powrotu zespołu wydaje się to kwestią najbliższych tygodni. Co ciekawe – podobno cena za bilety ma być identyczna jak zsumowany wiek wszystkich członków trzech zespołów. Lepiej więc już zacząć odkładać pieniądze do skarbonki.

Fot. Materiały promocyjne
Źródło: https://loudwire.com/motley-crue-statement-confirming-reunion/

Podobne artykuły

Inquisition i Rotting Christ w Polsce w przyszły weekend. Sprawdź rozkład jazdy.

Tomasz Koza

3000 zł nagrody za wskazanie sprawców ciężkiego pobicia w Warszawie tuż po koncercie Watain

Agata Laszuk

Były gitarzysta Cannibal Corpse na pokładzie Six Feet Under

Lena Knapik

Metallica oskarżona o plagiat. Wyjaśnienie.

Lena Knapik

Nadciąga nowy album Marilyna Mansona

Lena Knapik

Volbeat dwukrotnie przerwał ten sam koncert

Mateusz Lip

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!