Strona główna » Mötley Crüe powraca na scenę!
NEWSY

Mötley Crüe powraca na scenę!

Informacja o powrocie została przekazana poprzez oficjalną stronę zespołu. Od niedawna plotki o powrocie przewijały się przez światowe media. Teraz możemy je potwierdzić – w 2020 roku ponownie zobaczymy w akcji legendę glam rocka!

Grupa zakończyła działalność w 2015 roku podczas specjalnie przygotowanej konferencji prasowej. Muzycy podpisali wtedy umowę, w której zobowiązali się do zaprzestania koncertowania pod nazwą Mötley Crüe po 2015 roku. Cóż takiego mogło skłonić kwartet do powrotu?

Fala popularności po wydaniu filmu “The Dirt” (“Brud”)

W oświadczeniu grupa przyznaje, że do podjęcia decyzji o powrocie skłonił ich ogromny sukces „The Dirt”. Biograficzny film ukazujący historię grupy, który premierę miał w marcu tego roku na platformie Netflix i z miejsca stał się ogromnym hitem. Wystarczy wspomnieć, że zaraz po premierze grupa zanotowała 599% wzrostu liczby odtworzeń w serwisie Spotify i aż 1081% w Apple Music.

Po ogromnym sukcesie ‘The Dirt’ ogromna ilość nowych fanów poznała Mötley Crüe. Tym samym kapela znana z łamania wszelkich zasad postanowiła złamać własny kontrakt wstrzymujący koncerty […] Vince, Nikki, Mick i Tommy nie kontaktowali się ze sobą od ostatniego koncertu w 2015 roku. Spotkali się natomiast na planie filmu. Wspólna praca nieoczekiwanie zbliżyła ich do siebie na tyle, że zaczęli myśleć o powrocie do studio. Lont został zapalony.

“Brud” – recenzja filmowej biografii Mötley Crüe

Plotki o wspólnej trasie Mötley Crüe z Poison i Def Leppard

W internecie od kilku dni krążyły plotki o planowanej wspólnej trasie gwiazd glam rocka. Mówi się, że muzycy wspólnie ruszą w trasę po USA w 2020 roku. Nie znamy póki co szczegółów ani konkretnych dat, natomiast po oficjalnym ogłoszeniu powrotu zespołu wydaje się to kwestią najbliższych tygodni. Co ciekawe – podobno cena za bilety ma być identyczna jak zsumowany wiek wszystkich członków trzech zespołów. Lepiej więc już zacząć odkładać pieniądze do skarbonki.

Fot. Materiały promocyjne
Źródło: https://loudwire.com/motley-crue-statement-confirming-reunion/

Podobne artykuły

Thy Art Is Murder w czerwcu zagra w Warszawie

Tomasz Koza

PAIN na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Steve Tucker: “Sądzę, że Morbid Angel zawsze był zespołem eksperymentującym”

Dominika Kudła

Korn zagra drugi koncert w Polsce

Tomasz Koza

Obejrzyj ostatni występ Warrela Dane’a

Agata Laszuk

Xandria z nowym teledyskiem

Lena Knapik

Zostaw komentarz