David Hasselhoff
Strona główna » MetalPoodle: David Hasselhoff nagra metal, bo dlaczego nie?
INNE

MetalPoodle: David Hasselhoff nagra metal, bo dlaczego nie?

David Hasselhoff, aktor i piosenkarz, ikona legendarnego serialu “Słoneczny Patrol”, tym razem miast w fale oceanu zanurzy się w metalowym brzmieniu. Oto bowiem nadciąga jego nowy album, na którym mają się pojawić heavy metalowe utwory.

Niemieckiemu pismu Zeit, Hasselhoff powiedział:

Robię na mój nowy krążek kilka heavy metalowych piosenek. Dlaczego nie? Nie mam jeszcze tytułu albumu, ale powinien brzmieć: “Wszystko dozwolone”. Robię wszystko, bo mogę. I bo chcę.

David Hasselhoff

W 2014 roku w wywiadzie przyznał, że lubi słuchać Iron Maiden i Metalliki. Takiego gustu po kimś, kto wypuścił śmieszny, ale i ociekający kiczem teledysk do “Hooked on a Feeling” nikt się raczej nie spodziewał.

Trzeba jednak przyznać, że kolejną falę popularności przyniosła mu wydana w 2015, ale inspirowana latami 80., piosenka “True Survivor”, która powstała do entuzjastycznie przyjętego w internecie filmu “Kung Fury”. Warto wspomnieć, że klip do niej, w którym oczywiście można podziwiać Hasselhoffa, ma już ponad 38 milionów wyświetleń na YouTubie.

Po “Kung Fury” David nie opuścił muzyczno-filmowego świata i oto w 2017 roku wykonał utwór “Guardians’ Inferno”, który promował drugą część “Strażników Galaktyki”. W teledysku obok niego pojawiła się obsada marvelowskiej produkcji, między innymi Chris Pratt, Zoe Salanda, Dave Bautista czy Karen Gillian. Samemu Hasselhoffowi w “Strażnikach” udało się zaliczyć epizod.

Źródło / Fot. Kadr z teledysku “True Survivor”

Podobne artykuły

Metallica nie ma nic przeciwko cenzurze w Chinach

Lena Knapik

Tobias Forge odpowiada na pozew byłych muzyków Ghost

Lena Knapik

W jaki sposób roboty słyszą metal?

Agata Laszuk

Jay Weinberg odwzorował swoje pierwsze spotkanie z Jimem Rootem

Lena Knapik

Anthrax chce więcej koncertów z “Wielką Czwórką”

Lena Knapik

Nergal: pomóżmy samotnym matkom. Akcja charytatywna klubu Progresja.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!