INNE NEWSY

Ghost powraca do Milwaukee, by uczcić pamięć zmarłego fana


W Halloween Ghost powróci do Milwaukee, by uczcić pamięć zmarłego fana, który zeszłej wiosny odszedł na tamten świat podczas wyprzedanego koncertu grupy; zaraz po ogłoszeniu przerwy mężczyzna zasłabł i upadł na ziemię. Został przewieziony do szpitala, jednak nie udało się go uratować. Przyczyną zgonu był zawał serca. Jednak – jak ujawniono – Jeffrey Fortune od dłuższego czasu zmagał się również z innymi problemami natury kardiologicznej.

Podczas tego koncertu będzie można nabyć wyjątkową koszulkę Ghost.

Widnieją na niej podobizny lidera Ghost (którym obecnie jest Cardinal Copia) i zmarłego Jeffreya, którego zespół postanowił uwiecznić w ubraniu Michaela Myersa z „Halloween”. Całkowity dochód z sprzedaży będzie przekazany rodzinie Fortune.

„Drodzy fani Ghost,

Ghost powróci do Riverside Theater 31 października celem dokończenia koncertu z 31 maja tego roku, jaki był zmuszony przerwać w wyniku tragicznego wydarzenia, jakim było zasłabnięcie i śmierć fana zespołu, Jeffreya Fortune. 31 października Ghost zagra dla obecnych na wiosennym koncercie nabywców biletów godzinny „Act II”. Występ ten będzie poświęcony pamięci pana Fortune oraz jego rodzinie i przyjaciołom.

Drzwi otworzą się o 19:00, zaś Ghost przejmie scenę o 20:00. Koncert zacznie się nieco wcześniej, byście mogli nie tylko cieszyć się pominiętym wcześniej „Act II”, ale także mieli trochę czasu na późniejsze obchody Halloween.

Specjalnie na tę okazję Ghost stworzył wyjątkowy t-shirt z podobiznami Cardinala Copii oraz Jeffreya Fortune, odzianego w kostiumy Michaela Myersa. Będzie można go zakupić na stanowisku z merchem, zaś dochód z jego sprzedaży trafi do rodziny pana Fortune.

Chcielibyśmy zaprosić Was do uczestnictwa w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, który odbędzie się 31 października 2018 w Riverside Theater.

Koncert ten jest dostępny jedynie dla fanów obecnych na koncercie, który miał miejsce 31 maja. Jeśli chcielibyście się na nim pojawić, otrzymacie to samo miejsce, jakie mieliście na swoich biletach bez dodatkowych opłat. W celu zarezerwowania swoich miejsc nabywca biletów musi potwierdzić swoje przybycie Riverside Theater; przewidziany na to termin upływa 30 października.”

Obecnie Ghost kontynuuje trasę koncertową promującą nowy album, „Prequelle”, który został wydany w czerwcu.

Źródło: Blabbermouth / Fot. Mikael Eriksson

Podobne artykuły

Posłuchaj nowego singla Atrocity “Masters Of Darkness”

Agata Laszuk

Kat & Roman Kostrzewski: jesienna trasa już w przyszłym tygodniu

Tomasz Koza

Dream Theater przedstawia swoją grę na urządzenia mobilne

Lena Knapik

2 komentarze

mgrminka 11 września 2018 at 18:25

Szacunek dobrze się zachowali. Pod tym względem zespół Ghost zasługuje za uznanie. Szkoda że inne zespoły poza liczeniem kasy, nie biorą odpowiedzialności za swoich fanów. Też w ich nowym albumie jak odmiennym od nurtu black metal (blisko mu do kawałków rokowych), pojawił się naprawdę miły kawałek. Można by ją nawet na randce puścić ;). Z ciekawości aż chyba sprawdzę ich pozostałe utwory. Mam nadzieje że będzie więcej takich kawałków, które wpadną w ucho nie tylko dla czarnych fanów. Piszcie co myślicie.

Odpowiedz
Gwendolyn 11 września 2018 at 18:43

Wyrażenie wierność kibica ( tutaj pod względem fanatyzmu do klubu) nabiera znaczenia. W Polsce takie wydarzenie nigdy nie mogło by mieć miejsca. Szacunek dla nich, za to jak się zachowali. A Fan niech spoczywa w spokoju

Odpowiedz

Zostaw komentarz