INNE NEWSY

Jeff “Mantas” Dunn, były gitarzysta Venom przeszedł poważną operację serca


Jeff “Mantas” Dunn, były gitarzysta Venom, grający aktualnie w Venom Inc., odzyskuje siły po niedawnej, udanej operacji na otwartym sercu. Początkowo niepozorny ból zmienił się w zagrażającą życiu muzyka sytuację.

Mantas, który na co dzień mieszka w Portugalii, 30 kwietnia wybrał się z żoną do apteki, aby kupić jej nowy inhalator. W trakcie zakupów zaczął jednak odczuwać ból, który szybko stał się nieznośny.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: “Mosty między mną i Cronosem są doszczętnie spalone”

Całe zdarzenie zostało dokładnie opisane przez Dunna na Facebooku na oficjalnym profilu Venom Inc.:

“Dzień jak każdy inny, świeci słońce, wraz z Anitą wychodzę z domu i jadę do sąsiedniej wioski. Anita potrzebuje nowego inhalatora, więc zmierzamy do apteki, aby takowy nabyć. I to wtedy wszystko się zmienia. Zaczynam odczuwać coś, co mogę opisać początkowo jako niestrawność. Później jednak ból się nasila. Decyduję się wrócić do samochodu i poczekać, ale w tym czasie ból staje się nie do zniesienia. Pracownicy apteki pomagają mi wysiąść z auta i wprowadzają mnie do środka. Dzwonią po karetkę. Po jej przyjeździe zostaję diagnozowany. Ból nie ustępuje w żaden sposób, więc ratownicy wzywają lekarza. Przybywa doktor z pielęgniarką i niezwłocznie robią mi EKG. Wygląda na to, iż dwie zastawki w moim sercu są zablokowane.”

“To, co się wydarzyło później, z łatwością zalicza się do najbardziej przerażających wydarzeń w moim życiu. Pamiętam, kiedy wykrzykiwałem imię Anity. Później słyszałem swój własny głos mówiący: “Walcz kurwa! Nie waż się poddawać! Zwalcz to!”. A później nic.
Powiedziano mi, że sanitariusze i lekarz walczyli o sprowadzenie mnie z powrotem ponad pięć minut… Zasadniczo umarłem w tym ambulansie.
Kiedy ustabilizowano mnie na tyle, aby można mnie było przewieźć, zostałem przeniesiony do Leiria. Tam próbowano mi wprowadzić stent, aby odblokować tętnice. Skończyło się niepowodzeniem. Kolejnym krokiem były podwójne bypassy.”

EMP Shop, okulary gratis do zamówienia.

Muzyk wrócił już do domu, gdzie odpoczywa i powoli nabiera sił. Pozwala sobie również na drobne żarty. Jak napisał:

“Od tej pory przechodzenie przez kontrolę na lotnisku będzie stresujące – kości mojej klatki piersiowej są spięte chirurgiczną stalą”.

Źródło: Facebook / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

HIM na pożegnalnym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Fan pozywa Live Nation w związku z doznanymi na koncercie poparzeniami

Agata Laszuk

Evanescence nie mówi stop!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz